İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

13 Nisan Cuma

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
amerika bu 13 zımbırtısı yüzünden baya para kaybediyor. Bende olsam bende resmi uğursuzluk ilan ederdim:D

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
walla uğursuz bir günmüş. yeni araba aldım 30 dk içinde arka kısmını dönüşte duvara çarptım :(

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
demmekki tek arabalarda işliyo bu uğursuzluk:p

geçmiş olsun ayrıca tr.st

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ingilizcesi olanlar icin http://en.wikipedia.org/wiki/Friday_13

Bu kisim ilginc:

"A British Medical Journal study has shown that there is a significant increase in traffic related accidents on Friday the 13ths"

"Bir ingiliz tıp dergisinin yaptığı araştırmada, Cuma 13 lerde trafik kazalarında belirgin bir artma olduğu gözlenmiş"

Psikolojik baskıdan dolayıdır o kaza olayı. "aa bugün cuma 13, bugün kesin bir şey olacak" diye arabanın başına geçerse, kaza olur tabi. Bilinçaltına neler yerleşmiştir o sırada adamın kimbilir. :)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu bir hristiyan inanışı zaten. Son yemekte 13 kişi vardı da 13.ncüsü İsa'ya ihanet etti falan (fiş mekan).

Filmler yüzünden bunlara, politika yüzünden Pazar'a adapte oluyoruz. =/

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
walla uğursuz bir günmüş. yeni araba aldım 30 dk içinde arka kısmını dönüşte duvara çarptım :(

Arkadaşım ben olsam İyinetten yarı parasını alırım o aklımıza getirtti yok uğursuz günmüş yok dikkat edin ...:D

BU arada Allah beterinden saklasın. Ve geçmiş olsun

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
65
Arkadaşım ben olsam İyinetten yarı parasını alırım o aklımıza getirtti yok uğursuz günmüş yok dikkat edin ...:D

BU arada Allah beterinden saklasın. Ve geçmiş olsun

Olur, o gun herkes kazandiklarinizin yarisini versin ben hasari tamire raziyim. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi