İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1300 tane oyun (swf +resim +db)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de alabilir miyim? Eğer kabul edersen bir mirror yapabilirim, isteyenler oradan indirebilir.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes' Alıntı:
Ben de alabilir miyim? Eğer kabul edersen bir mirror yapabilirim, isteyenler oradan indirebilir.
tamam zaten ilk parti servera yuklemistim cok kisi download etmek isteyince simdi part2-3-4-5 i hemenpaylasa upload ediyorum

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
tamam zaten ilk parti servera yuklemistim cok kisi download etmek isteyince simdi part2-3-4-5 i hemenpaylasa upload ediyorum

Sen kendi sunucuna upload et istersen, ben oradan kendi sunucuma alırım. Hemen Paylaş kullanmaya gerek yok ;) Direk link veririz.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes' Alıntı:
Sen kendi sunucuna upload et istersen, ben oradan kendi sunucuma alırım. Hemen Paylaş kullanmaya gerek yok Direk link veririz.
hemen paylasa baslamistim neyse oraya atayim sunucuya atarim tekrar hemenpaylas a hic upload yapmamistim denemek istedim :)

B

Baria

Misafir
evet oyle daha iyi ben dial up kullanıyorum. dedicated wget yapıcam :) pls normal hosta yukle yoksa p.m at acalım bir hesap

B

Baria

Misafir
culpable 2. çekemeyecem. hemenpaylas atmasan normal hosta atsan olmaz mı? ben sana host saglarım. ben dial up kullandıgım için indirermem 120 mb lık şeyi. dedicated ten indiriyorum.wget ile
elmasgunes te aynı şeyi yapıcak sanırım direk link olursa süper olur.
teşekürker

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baria' Alıntı:
culpable 2. çekemeyecem. hemenpaylas atmasan normal hosta atsan olmaz mı? ben sana host saglarım. ben dial up kullandıgım için indirermem 120 mb lık şeyi. dedicated ten indiriyorum.wget ile
elmasgunes te aynı şeyi yapıcak sanırım direk link olursa süper olur.
teşekürker
hemen paylasa basladim upload oluyor bitsinde normal host a da atarim 2 mirror olur

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tüm linkler 1. sayfadkilermi yoksa burdan istekmi yapmalıyız.
Bu arada paylaştıgın için sagol...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi