İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

14 Şubat Sevgililer günü

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
evet arkadaşlar az bir süre kaldı ama hala hediye seçimi yapamadım :D varmı internet üzerinden alabileceğim farklı ürün önerileriniz

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Şayet bi gün 14 şubat benim içinde özel olursa internetteki en ilginç ve sevimli ürünlere başvururdum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sevgililer günü hayal ürünüdür. bizim tek aşkımız fener tribünüdür.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Sevgililer gününü liseli gençler kutlar. Hatununa kadınım diyen adam sevgililer günü kutlamamalı. Racona ters :D

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
usbwrist.jpg

2566.jpg

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yalan lan bu, hurafe bunlar

Geniuss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlara katilmakla birlikte illede alacam diyorsan bence kimseye sorma gonlunden gecen bir hediye al manevi degeri daha yuksek olur.:aşık:

gorkemsanal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kampanya yapmışlar 100 gül 70 lira ben ondan alayım diyorum ama çiceğe verilmeş para sokağa atılmış para gibi can yakıyor :(

kısık ses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadar seçenek var ki nette aklın şaşar. karar veremiyor insan. hatta alakasız olacak ama :)
sevgililer günü konsepti olan bir parti var. slim status diye. twitter üzerinden takip ediliyor ve partiye interaktif katılım sağlanıyormuş. böyle şeyler varken hediye bulman zor olmasa gerek :)

http://twitter.com/slimstatusparty bu da twitter adresi belki katılmak istersiniz.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Bence Sevgililer günü bize geçmişten kalan manevi bir değer, arkadaşlar dalgaya vurmuş ama unutulmaması gereken günlerden biri Neden mi?

Seviyosunuz, sayıyosunuz, ilgi gösteriyosunuz, gerekirse onun için savaşıyosunuz, gidip kavga ediyosunuz, değer veriyosunuz bu kadar şeyi yapan sevmiştir, bu kadar çok şeyi yapan için Sevgililer günü özeldir.

Sevmeyipde, evet aşk yaşıyorum diyen 10 yorum benden önce yazılmış.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi