İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

144 k ' lık sayfada 1 Bağlantı 3$ (Doğum Gunume ozel)

SyFa

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet Beyler bayanlar...

27 Ocak 1992 Benim doğum günüm :) Bunun şerefine doğum günümde hem iyilik hemde para kazanmak maksadıyla :D uygun bir fiyata sayfamda bağlantı paylaşımı yapacağım...

Face den anlayanlar bilirler... 150 K lık bir sayfada bir bağlantı en az 15 TL ' den başlar...

Bugun doğum günüm o yuzden boyle bir şey yapıyorum... Hemde cebime biraz para gelsin...

Sayfa Adresi : http://www.facebook.com/Besiktas1903Fanspage
Sayfa Bilgileri : Üstteki arama kutucuğuna "Beşiktaş" Yazdığınızda En üst sıradadır. Veya 2. sıradadır ;)
Sayfa Bağlantı fiyatı 3$. Sadece paypal yapıyoruz...
Sayfa KURULUŞ TARİHİ(SİNCE) : 19.03.2010

Paypal'ım onaylıdır... Herhangi bir sorun çıktığında dispute çekersiniz... Ama boş yere çekerseniz ters tepki yapabilir dikkat edin ;) Çünkü paypal ile bayağı bir içli dışlıyımdır. Paypal'ın devamlı müşterisiyimdir :) Ondan gereksiz yere dispute çekerken dikkatli olun...

Dolandırıcılara karşı sayfanın kendi şahsıma ait olduğu kanıtı :

besiktasv.jpg

Alacaklar bu konu altından yazsınlar... Pm yollamayın kutu doldu.

brotscher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi geceler.. sayfanızda bağlantı paylaşımında bulunmak istiyorum. detaylı olarak ne zaman konuşabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5