• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

15 Haziran Pazar günü babalar günü. Hala hediye almadıysanız buyrun

idea

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
11 Aralık 2010
Mesajlar
378
Reaksiyon
12
Puanları
0
Şube
İstanbul
152 Aydır Üye
15 Haziran 2014 Pazar günü babalar günü...

Her babaya her gün özeldir. Ama babalar gününde onları hatırlamak daha da bir özeldir. Babalar gününde babamıza alacağımız en küçük hediye dahi onu bir yılda her gün hediye almış gibi mutlu edecektir. Her babanın en güzel hediyesi ışıl ışıl parlayan evladın bir gülümseyişidir.

Bu sebepledir ki bazı hediyeler hep göz önünde bulunması ve hep taşınabilir olması nedeniyle ayrı bir özeldir. Çünkü babaya her baktığında evladını hatırlatır. Bu statüye en uygun olanı ise erkek yüzükleridir.

Bu babalar gününde anlaşılan en özel hediye yine erkek yüzük olacak. Sizler de babalar günü hediyesi için yüzlerce seçenek arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun.

Besen Gümüş

 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst