İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

15 TL Wordpress Tema

indirgali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar.

Tema Artisteer İle Yapılmıştır.. css destegi alınarak.

Yeni Temanın Özelliklerinden Bahsetmek istiyorum

Temamız 0'dan yapılma degildir. Yararlı programlar + Adobe dreamweaver ile düzenlemesi ile yapılmıştır.

Bileşen Alanları Neresi ?

Sidebar + Foother + Header post arası + Fother - post arası.

Toplam alan sayısı : 10 Tanedir

Reklam Alanları ; Tüm bileşen alanlarına reklam koyabilirsiniz + Tema ayarları menusundan post içine özel alan ekleyebilir ve 5 farklı reklam kodu girebilirsiniz.

Peki CSS Hataları ?

Temamızda zaten belli kalıp üzerine editlenmiştir. Temamızda sadece 10 tane önemsiz hata bulunmaktadır. Valid yapılabilir.

Temamızın Renkleri ?

Temamızın sadece header ve menu üst başlık renkleri değiştirilebilir. Ve 5 farklı renk olacak şekilde site dökümanları sizlere teslim edilecektir.

Yeşil , Siyah,Pembe,Mavi,Kırmızı

Yazı resimleri için özel alanlara ihtiyacımız varmı ?.

Hayır özel alan doldurmanıza gerek yoktur. Öne çıkarılmış görsel yada resimi yazı içine alarak görüntüliyebilirsiniz.

Tüm yazıların öne çıkarılmış görsellerini toplu olarak pixsel cinsinden boyutlandırabilirsiniz. (Eski yeni yazı fark etmez )

Diğer Özellikler
Foothere kod girmek için tema ayarlarında kendi bölümü bulunmaktadır.(sayyac vs)

Kodlardan anlamayan yada beceremiyen arkadaşlar için bence ideal bir tema ve özellik oldugunu düsünüyorum..

Bileşen destegi gibi terimlerden anlamayan arkadaşlara kısa bir özet geçmek istiyorum.

Reklam kodunuz var diyelim sidebara yada sayfanın üstüne altına biryerlere kod eklicem diye ugraşmanıza gerek yok. temanın bileşen menusundan çok kolay birşeykilde yapabilirsiniz.

Yada farklı bir eklenti buldugunuz bir türlü kuramiyorsunuz sidebarda gözüksün yada header altı yada foother alt yanı üstünde nerede gözükmesini istiyorsanız.. Eklentiyi yükleyin (bileşen destekli) sürükle birak yapın bu kadar.. Eklendi yada kodunuz hemen o bölgede aktif olur.

Bu fiyata bence güzel özellikler.. Renk olarak aklınızda farklı renkler var ise msn yoluyla görüşebiliriz.

Demoda bileşenleri aktif etmek istemedim. Çünkü herkez fazla bir eklenti kullanmak istemiyor. Sitede ufak tefek istege bagli (çizgisel + renksel ) belli başlı değişimler yaptırılabilir.

DEMO ÜZERİNDE TEK RENK VARDIR.

Sidebar hakkında küçük bir not düşmek istiyorum. Şahşen temada farklı bir bileşen isteyen olursa o bileşeni eklerim. Benim aklıma son eklenen konuları sidebarda göstermek geldi ve bunu ekledim.

Demo Adresi: http://odevkolik.net/tema/

msn: [email protected]

Msne ekleyen arkadaşlar PM Olarak bildirsin. Sorun oluşabiliyor.

Resimler ;

[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5