İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

150k Hazır Userli Bayilik Paneli | İster Kendi Sitene Kur İster Kullan

By Stafy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar paylaşım alıntı değildir. Lütfen bilip bilmeden atılan iftiralara göz yummayın ilk ben paylaşıyorum.

Script Download Linki : TIKLA BANA

Script Sitesi DEMO (İsterseniz Hemen Siteden Üyelik Alıp Sayfa & Abone & Liste Kasabilirsiniz.) : KASMAK İÇİN TIKLA BANA

Virüs taramaya gerek duymuyorum çünkü hotfile zaten dosyayı yayınlamadan önce virüs taraması yapıyor bi tehdit olursa yayınlanmıyor.

Eğer indirirken hata alırsanız virüs programınızı devre dışı bırakıp yada kaldırıp tekrar indirmeyi deneyin.

Kurulum çok basit arkadaşlar rardan çıkan dosyayı açıyoruz. Masaüstüne kuruyoruz önce scripti .

Sonra masaüstüne gelen dosyayı açıyoruz (USERLIPANEL) dosyasını. Bu dosya içindekileri filezilla'ya atıyoruz sitenizin ana dizinine (public_html yada www klasörüne)

Daha sonra siteadresiniz/kurulumbystafypanel.php adresine gidiyoruz örneğin sitemiz iyinet.com olsun iyinet.com/kurulumbystafypanel.php adresine giriyoruz.

Temayı seçin renk , hız , limit vb. Sonra kur'a tıklayınca paneli kendisi kurar.

Panel'e chrome eklentileriyle 148bin user kasılmıştır zaten kasmanıza gerek yok. Fazlasını isterseniz kasarsınız :D

Umarım yararlı olmuştur. Herkese iyi forumlar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5