İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

16 GB Toshiba Flash Bellek Kazan !!! ÇOK BASİT

hannyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FullTekno.com 1 yaşında çekilişe katıl 16 GB toshiba flash bellek kazan

cekilis.png

Çekilişe Nasıl Katılacağım ?

- Çekilişe katılmak için bu yazımıza yorum atarak katılabilirsiniz.Yorumunuza sadece adınızı ve soyadınızı yazarak gönderirseniz sadece 1 çekiliş hakkına sahip olursunuz.Yani adınız listeye 1 kere yazılmış olur ve bu kazanma ihtimalini düşürecektir.

- Çekilişe Facebook,Twitter vb. sosyal paylaşım sitelerine;

Kod:
FullTekno çekilişle hediye dağıtıyor sende şansını deneyip katılabilirsin : [url]http://goo.gl/5C4HLI[/url]

olarak paylaşıp yorum olarak paylaştığın linki gönderirsen 2 çekiliş hakkına sahip olursun.Buda kazanma ihtimalini yükseltir.

- Çekilişe kendi blog veya sitenizden sitemiz hakkında tanıtım yazısı yazarak 5 çekiliş hakkına sahip olursunuz.Yazmış olduğun Tanıtım yazısının linkini ad ve soyad ile birlikte yorum olarak gönderebilirsiniz.Bu kazanma ihtimalini çok arttırmış olur.

Çekiliş Hakkında Kurallar ?

- Facebook,Twitter vb. sosyal paylaşım sitelerinde paylaştığınız yazı HERKEZE AÇIK durumda olmalıdır.

- Kendi blog ve siteniz ücretsiz site olmamalıdır.(tr.gg – blogspot.com vb. siteleri kabul etmiyoruz)

- Çekiliş başlama tarihi 27.02.2014 bitiş tarihi 10.03.2014

- Çekiliş sonucu öğrenmek için mutlaka tekrar uğrayın aksi takdirde size kazanana ulaşmadığımız takdirde yedek kişi kazanacaktır.

- Kargo Dahil Her şey Bize Aittir.

Herkese Bol Şanslar

Bilgisayar_1231093.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5