İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

16 Milyon arama hacimli program domaini

buraqgo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Adı : Pm ile verilecek
Bitiş Tarihi : Ekim 2013
PageRank :0
uzantı:net

Domaini ihs'de barınmaktadır.Aylık aranma hacmi 16milyondur.Bir mühendislik programının hakkında.Domain ingilizcedir.Ve ingiltere aramalarında 16 milyondur.kelimenin aynısı reglidir.Arasında köşesinde sayı çizik bulunmamaktadır.Bir proje vardı kafamda onun için almıştım fakat meşguliyetten dolayı satmaya karar verdim.Alıcı arkadaşa bu mühendislik programı ile ilgili dökümanları da verebilirim.Yapması gereken tek şey bunları basit bir ingilizceyle çevirmek.İlginizden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum.
http://picturf.com/i/4W8
Fiyat konusuna gelince gelen tekliflerin en yükseğine bırakacağım satışı 72 tutuyorum.

Ayrıca elimde başka aranma hacmi 4milyon,6milyon,1milyon,2milyon gibi yüksek domainlerde mevcuttur.İlgilenenlere duyurulur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi