İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

16 Yaşında Bir Kız Ayda 900 Dolar Kazanıyor

L

Lost

Misafir
Benim Tanıdığım Biri 15 Yaşında Ayda 800 Ytl Kazanyordu Bir Kız Bunlar Normal Şeyler Tabii Hırs Yapıp Bu İşleri Öğrenmek İstersen

`Pi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günümüz imkanları ben 16yaşındayken olsaydı olaylar çok farklı gelişebilirdi :))

Şiddetle katılıyorum :)

Ayrıca ingilizce bir sitenin 900 dolar kazanması normalinde altında. 3000 tekilli bir site ile 1000 dolardan fazlasını cok defa kazandıgımı hatırlıyorum

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
google bayanlara kıyak geçiyo anlaşılan bidahaki sitemi bayan ismi olarak açım ozaman. 900 dolar türkiye sartlarında güzel para evet arkadaşlar yardımcı olun banada bi bayan ismi bulalım mesela carmen güzel isim:):) harbi güzel para helal olsun ufaklıga her halde bu gidişle 20 yaşında falan ortak olur googleye

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
olursun inşallah o espiri tabiki.ben 1 milyar kazansam reklamlardan il işine gitmem yatarım evde hadi 800 ytlyi yesem 200 bankaya atarım allah bereket versin valla
ama nerdeeee il işine devam:)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ya hayatı kahve param çıksın, ekmeğim yumurtamda olsun yeter gibi algılayınca tabi oradan gelecek olan 1 teklik yeterde artar adama.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
15 yaşında bir kere 800 ytl almıştım.Ecnebidik de biz mi kazanmadık 900$ :) Arkadaşların dediği gibi, yabancı dil içerikli sitelerimiz olsaydı daha iyisini yapardık.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Türk adwordsçular adsenseyi söğüşleme yeri olarak kullanıp hep en düşük ücreti verdiği için türkçe içeirkli siteden kazanılmıyor ingilizce veya almanca sitelerden çok iyi kazanılıyor çünkü rekabet var..

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk adwordsçular adsenseyi söğüşleme yeri olarak kullanıp hep en düşük ücreti verdiği için türkçe içeirkli siteden kazanılmıyor ingilizce veya almanca sitelerden çok iyi kazanılıyor çünkü rekabet var..

Söğüş mü global dünya mı iyi bak Gökhan araştır biraz dünyayı ve mantıklı davran. Şu Türkler'e de sömürücü gözüyle bakmayı bırak artık.

Öğren bazı şeyleri:
http://forum.iyinet.com/google-adse...ye-getirinin-yuksek-gelmesinin-sebepleri.html

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuda bu youtube muhabbetini pek anlayamadım ama yazim bişeyler :D

kardeş bu adamın uyuzluğu ve Youtube'un hala bi Türkiye şubesi olmayışı. Bu tarz salakça başlık atılmış binlerce video var. Videoda Kalite bi Mynette ve Türk video paylaşım sitelerinde var. Youtube'ta etek altı diye arat çok ilgisiz videolar görürsün. Bunu ben aratmadım rastgelmiştim biyerden. :D

Burda bu videoyu koyan şahıs ingilizce'yi ve Youtube'u iyi bilmiyo heralde. Yorumlara izin vermicek böyle küfür yediğini sadece içinde bilicek. Gözleriyle görmücek :D

Bazı küfürler abarmış ama, haketmiyo mu be kardeşim. Google'da bi şey arasan çöplük sayfaların dolu olduğunu görüyosunuz. Bu videoyu ekleyenin kafasında olan çok Türk milleti var. Yeter ki ziyaretçi gelsin gösterim olsun. Hit olunca bi tarafları kalkıyo

K

Kayıtsız Üye

Misafir
7 ay çırpın 73 dolarhttp://forum.iyinet.com/images/icons/icon8.gif
Angry

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam arama yapıyordum eski derken ne kadar eski ona bile bakmadım benim için önemli değil zaten ama sen yönetimdensin galiba ;) haklısın bir disiplin ve konunuz ile alakalı düzen tutmanız gerekiyor. Ama ben bu konuda o bayanın düzenli olarak (bir resim yada videoda olmalı) 1 senden fazla 900 $ civarı kazanmasının dışında anormal bir durum göremedim.

Eee geyik de azcık olsun hocam, ama kızma :)

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten serbest diye biliyorum ben ama ayrı kanallar oluşturman lazım aynı boyuttaki reklamlarlar için.

offtop ama bunu açıklayabilir misiniz? ben acemi olarak şu adsensi kullanıyorum, kanalları özellikle hiç kullanamıyorum. şimdi benim diyelimki bir sitem var: http://www.akyaka.com.tr orda sağda reklamlar var ve altta bir banner. hiç bir kanal oluşturmadan onları kullanıyorum. hatta daha da uzatacaktım ama herhalde google 3 kod için izin veriyor çünkü banner de ekleyince sağ tarah kısa oldu. yau bilen varsa siteme bakıp dese ben böyle ban yiyer miyim? ne olur cevap verin ilk 100 dollara yaklaşıyorum...

micromalik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen sorunu sormamışsın eğer derdin kanal nedir ise; bununlar ilgili bu forumda açıklama gayet çok. Kanallar senin hangi sitenin hangi url yolunda daha fazla reklam tıklanması okunması vs. gibi bilgilere erişmen için tamamen sana kalmış ister ekle istersen ekleme.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5