İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

16 Yıldır GARANTİ Günlük %3 Veren Tek Şirket

MucoBuLuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Merhaba arkadaşlar konuyu anlatmadan önce çok zamandan beri sizle paylaşmaya emin olmak için bu siteyi yakından takip ettim.Hazırlıklar yaptım herkes kazansın diye site kurdum ve bu sitede şehir temsilcilikleri bölümü açtım.Bu nedenden dolayıda forumda pek aftif olamadım.ve bu siteden aldığımız ödeme kanıtları ile birlikte artık sizlerle paylaşmaya karar verdim.Ayrıca para yatırmada ve para çekmede libertyreserve ve perfectmoney kullandıgından dolayı ilk para yatıracak arkadaslara biz uygun fiyattan liberty reserve alması iiçin yardımcı olacağız.Sırf bu iş için anlastıgımız kişiler var.
NOT: Üyelerimize özel ilk para yatırırken LİBERTY RESERVE uygun fiyattan temin edilecektir. (PM ile veya sitemiz üzerinden iletişime geçin.)
NOT: Referansımızla Üye olan Arkadaşlar bize
http://avo.gen.tr sitemizin iletişim bölümünden veya PM ile irtibata tşehir temsilcilikleri verilecektir.
Şehirlere göre şehir temsilci
sayılarımız:
ADANA: 10 KİŞİ
İSTANBUL:10 KİŞİ
ANKARA: 10 KİŞİ
İZMİR: 10 KİŞİ
Diğer illerimiz ise 5'er KİŞİ İLE SINIRLIDIR.
SİSTEMİMİZİN ADI AVO İNC

*AVO İNC PARA YATIRMA ve PARA ÇEKME
Para Çekme
AVO ’da para çekmek için minumum limit söz konusu değildir.Hesabınızda 0.01 dolar dahi olsa istediğiniz zaman çekersiniz.
Kazançlarınızı günlük olarak çekebileceksiniz.
Çektiğiniz tutarlar maksimum 12 saat içerisinde hesabınıza geçecek.(Bizim verdiğimiz çekim talimatlarından sonra genelde en geç 4 saat içerisinde paralarımız yattı.)
Para Çekmek için liberty reserve ve perfectmoney ödeme işlemcilerini kullanabilirsiniz.
Liberty Reserve veya Perfect Money hesabı açmak için TIKLAYIN
Para Yatırma

AVO İNC ‘ ye para yatırmak için para çekmede olduğu gibi Liberty Reserve ve Perfectmoney kullanacağız.
NOT: Üyelerimize özel ilk para yatırırken LİBERTY RESERVE uygun fiyattan temin edilecektir.
(Konu hakkında İLETİŞİM bölümünden irtibata geçin.)

Liberty Reserve veya Perfectmoney hesabı açmak için TIKLAYIN
AVO para yatırma minumum 10$
AVO para yatırmamaksimum 10.000 $ ile sınırlıdır.
Yatırdığınız paralar anında AVO hesabınıza geçer ve zaman kaybetmeden hemen para kazanmaya başlarsınız.

*AVO İNC GÜVENİLİR Mİ?
AVO İNC 1996 yılında kurulan ve 2003 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Anonim Şirketi olan geniş çaplı varlık yönetim şirketidir.AVO 15 yıldan fazladır hisse senetleri, tahviller, emtia, para, enerji, hammadde ve yatırım fonları ile içli dışlıdır.Amerikada gayet yasal şekilde yoluna devam etmektedir.
Güvenilir olduğuna dair belgeleride mevcuttur.Bunlar:
1-Ödeme Kanıtları

AVO İNC ödemeleri günlük maksimum 12 saat içerisinde hesaba aktaran bir şirkettir.
Dünyanın heryerinde alınan ödemelere ulaşmak için tıklayın
Bizim aldığımız ödemeleri görmek için tıklayın

(Sürekli olarak yenilerini ekliyoruz)

2-AVO İNC SERTİFİKASI

Para yatırma işleminin ardından kullanıcılarına yatırdıkları paranın sertifikasını gönderiyor.Bana verdiği sertifika resimi.

avo-inc-sertifikas%C4%B1.jpg

3-Firma Geçmişi

AVO İNC 1996 yılından bu yana avo.net isimli domaini kullanmaktadır.Yani bu domain adı şirketin kurulduğu günden bu yana vardır.Hemde o kadar uzun vadelidir ki 2021 yılına kadar domain kayıtlarını yaptırmıştır.Bunu neden buraya koydum güvenilir belgesi olarak;Firmaların büyüklüğü ve geçmişi çağımız teknoloji çağı, dolayısıyla internetteki konum ve yer önemlidir.Bir firma kurulduğu yandan bugüne kadar kendini muhafaza etmiş ve daha uzun soluklu bir yaşam süreceğini hesapladıgı için ona göre domain adı alır.AVO İNC firmasıda o kadar uzun soluklu ki 1996′da aldığı domaini 2021 yılına kadar uzatmıs.
AVO İNC DOMAİN TARİHİ RESMİ (Daha detaylı bilgiye http://www.whois.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.)
avo-2021.jpg

4-Anlaştığı Güvenlik Firmaları

Site hekerlara karşı kendi güvenliği ve bizlerin yani kullanıcıların güvenliği için dünyanın önde gelen güvenlik firmalarıyla anlaşmıştır.
Bu firmaları sitenin anasayfasında da görebilirsiniz.
Güvenlik Firmalarının Resimleri
avo-g%C3%BCvenlik-firmalar%C4%B1.jpg

*Avo’dan Ne Kadar Kazanabilirim ve Nasıl Kazandırır?

AVO ’dan para kazanmak için diğer sistemler gibi reklamlara tıkla günlük kazancın yatsın diye bir zorunluluk yok.Kazanç miktarı kesinlikle sizin yaptığınız yatırıma göre değişmektedir.
Kısacası ne kadar çok para yatırırsanız o kadar çok para kazanırsınız.Kazanç oranları o kadar basittir ki bir çocuk bile hesaplayabilir.Sadece haftaiçi günleri komisyon alırsınız.Minumum 10$ olmak üzere ne kadar para yatırırsanız yatırın hafta içleri
%3 kazancınız olur.

Bu işlem 90 gün boyunca devam eder.90 günün sonunda yatırdığınız ana parayla birlikte karlarınızı alırsınız.
Örnek olarak:
1000$ ile giriş yapan bir kişi haftaiçleri günlük 30 dolar kazanır ve bu kazancını günlük çekebilir.(Sistem içerde 1 dolarınız bile olsa günlük kazancınızı veriyor)
90 iş günü bu kar gelecek dolayısıyla
NET KAR: 2700$ olacak + Anapara = 3700$ (90 gün sonunda net kazancımız)

*AVO REFERANS KAZANÇLARI

Referanslarınızın yatırdığı tutarlardan sırasıyla:

1.(Birinci) Referanslarınızdan %5

2.(İkinci) Referanslarınızdan %2

3.(Üçüncü) Referanlarınızdan %1

kadar kazançlar elde edersiniz…
SİTEMİZ http://avo.gen.tr üye olan herkese şehir temsilcilikleri verilecektir.Üye olduktan sonra sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçin.

İLETİŞİM İÇİN SKYPE ADRESİM: MUCOBULUT
REFERANSIMLA ÜYE OLAN HERKESE 7/24 ÜCRETSİZ DESTEK VERİYORUM...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5