İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1600 Tabe Domain var

Domanci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam ben yeni bir üyeyim
Benim 1600 tane domainim var nasil degerlendirecegimi bilmiyorum.
Yardimci olursaniz sevinirim.

Iyinet.Co
Musavat.Co
Ucuzbilet.Tel
Ucuz-BiLet.Tel
Ucuzbilet.Tv
UcuzBileti.COM
Ucuzbile.COM
Istanbul-BiLet.COM
Ucak-BiLet.COM
Ucuz-Tatil.de
Ucuz-Hotel.de
Kayseri.de
Kayseri.at.
Kayseri.Be
Konya.at
Istanbul-Tel.COM
Tranzon.at
Laz.at
Ucuz-Ucak.COM
Ucuzbiletara.COM
Taksitel.COM
Ucuz-Ucak-Bileti.de
Ucuz-Tel.COM
Bunlarin bazilari google yok aradiginda bulunmuyor

Türkce reklamda eklemek istiyorum hangisi daha iyi para Veriyor

Yardimlariniz Icin simdiden Tskler

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Maaşallah yani,

Anlaşılan canınız sıkıldıkça domain aldınız :)

Kayseri.De domaini iyi bir fiyat edebilir.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Kardeş sen ne yaptın be çok zenginsin galiba. Bir kaçı dışında bu domainler çöp geri kalan 1572 domainini çok merak ettim onlarda böyleyse yazık etmişin :s

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Selam ben yeni bir üyeyim
Benim 1600 tane domainim var nasil degerlendirecegimi bilmiyorum.
Yardimci olursaniz sevinirim.

Iyinet.Co
Musavat.Co
Ucuzbilet.Tel
Ucuz-BiLet.Tel
Ucuzbilet.Tv
UcuzBileti.COM
Ucuzbile.COM
Istanbul-BiLet.COM
Ucak-BiLet.COM
Ucuz-Tatil.de
Ucuz-Hotel.de
Kayseri.de
Kayseri.at.
Kayseri.Be
Konya.at
Istanbul-Tel.COM
Tranzon.at
Laz.at
Ucuz-Ucak.COM
Ucuzbiletara.COM
Taksitel.COM
Ucuz-Ucak-Bileti.de
Ucuz-Tel.COM
Bunlarin bazilari google yok aradiginda bulunmuyor

Türkce reklamda eklemek istiyorum hangisi daha iyi para Veriyor

Yardimlariniz Icin simdiden Tskler
Napak inanak mı

Domanci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Inan yalana ne borcum var

Hepsi

Www.oparking.de

Evet hastalik oldu almadan duramiyorum

Pizza-Tel.COM

Ucuzbilet.COM 167000 dolarami yoksa 172000 dolarami satildi

Benimkilerde

Biri 30000 bin dolara satilsa parasi cikti sayilir.

Inanmayan Buraya bakabilir

http://www.oparking.de/domains.php?...ios&domlanguage=all&category=allcats&show=100

Veya

http://www.nicit.com/portfolio.php?k=3500

Evet malesef Yazik ettim ama belki yardimci olursaniz biraz kendimi toparlarim insallah.

tekrar soruyorum türkce Reklami adsense Gibi hangisi iyi para Veriyor bilen varsa sevinirim.

Reklamvip.COM nasil

Aslinda mesela kayseri.de iyi bir sayfa Salomes kayserdeki sirketlerden Reklame alsam iyi para kazanirim.

Malesef türkiyeden sayfama Gelenler var ama Reklam yabanci olunca kimse tiklamiyor anlamadigi Icin onun Icin türkce iyi Reklam sirketi ariyorum adsense Gibi ve Bürde backlinkim az nerelere sayfami ekleyebilirim.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Biri 30000 bin dolara satilsa parasi cikti sayilir.

Bir de düşündüğün gibi olmazsa yeni kayıt yılında yine zarar yazar.

Bence öncelikle yeni domain kayıt etmeyi bırak. Mümkünse hemen kişisel bir domain satış sitesi yaparak domainleri listele ve olabiliyorsa çoğunu maliyetine elden çıkarmaya çalış. Sitenin reklamını da yapman lazım tabii. Forumda gördüm, bazı arkadaşlar kendi domainlerinin yanında başkalarına ait isimleri de satış için listeliyorlar. Onlarla irtibata geçebilirsin.

Bir de, belki de en önemlisi, domain piyasasına gerçekten hakim birilerini bulabilirsen onlarla irtibata geçip sendekileri elemek konusunda onlardan yardım isteyebilirsin. Yani ileride gerçekten değerli olabilecek domainleri seçerek diğerlerini yeniden kayıt etmeden önemlileri elinde tutmaya devam etmek mantıklı olabilir. Böylece en azından zararın azalır, belki maliyeti kurtarma şansın da olur.

Bu domainlerle reklam geliri elde etmen -parkingde- çok zor gibi gözüküyor.

Domanci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet dogrusun

Kardes saol tesekkurler fikirlerin iyi ve hosuma gitti

sesiyada1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
cidden geçmiş olsun gerçekten entersan durum...
Ama partayken gelir biraz zor gibi

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam domainlerinin hepsini nereden görebiliriz belki bizim işimize yarayan domainler çıkar da biz de alırız reklam şirketi olarak gittigidiyor u öneriyorum sana diğer çoğu türk reklm şirketleri boş iyice araştırmadan reklamları koyma gittigidiyora kesin üye ol

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45

Domanci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgiler icin tskler

daha neler yapabilirim satmak en son carem nasil degerlendirebilirim

M

MuratSoy

Misafir
Para edecek domain göremedim bence içlerinden seç ve diğerlerini yenileme birde genelde uzatıları .de bizim forumlarda çok tutulan bir uzantı değil zararın neresinden dönersen kardır...

RfN2002

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem ne yapacagini bilmiyosun neden gider 1600 tane domain alirsin arkadasim :alkış:. 1 degil 2 degil 1600 tane. okadar para verecegine hali hazirda acik arttirma vs. yoluyla satilan para edebilecek domainleri toplasaydin. bence Fbbasket'in dedigi gibi koy hepsini acik arttirmaya ne verirlerse yolla gitsin. zararin neresinden donersen kardir...

Domanci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet son carem herhalde bazilarini silmek olacaka benim sorunum burda assagida anlatmaya calistim sayfamda türkce reklma verecek hangi sirket var adsense gibi
reklamvip taniyan varmi cünkü benim ayda 1500 tane türkiyeden tiklayanlar var ama türkce reklam yok sayfamda adsense gibi türkce reklam ariyorum.
Adsensede tek dil secebiliyorsun oda almanca olunca türkce reklam tek tük veriyor adsense onun icin türkiyeden gelen ziyaretcilerim almancayi görünce anlamiyor ve tiklamiyor. Acab birde tükiye üzerinden adsense acsam türkce dil olarak nasil olur ama ayni kisi iki kere asense kayiti yaptiramaz. eger olsaydi cok güzel olurdu peki bu sayfamda türkce reklam hakkinda yardimci olacak kim var.

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Valla benim 1600 domain alacak param olsa varya ne domainler bosta aklın sasar hocam 10- 15 e al 20-25 e sat süper domainler bosta sizin domainlerin için maalesef işe yarar bişey yok :S

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yazık etmişsin .Ama seni anlıyorum ilk yıl 100-150 domain alan biri olarak :D

Sektörde ilk kaybını yaşamış olarak sayabilirsin.Çok almışsın.Nerden baksan 10-15 bin kaybın var.O satılan domainler senin düşüncene göre satılmıyor.Sektördeki kapasite google aranma sayısı veya sektördeki firmaların bakış açısına göre değişiyor.

ucuzbilet.com 170 ederken ucuzbile.com 5 para etmez bu işler böyle.Çıkarabildiklerini çıkar elinden.Alıcaksanda düzgün domainler almaya bak.

Benim 100-150 domain hepsi düşmüştü.Yine ben iyi adlar almışım sen iyicene çoşmuşsun :eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5