İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

160k Lık Fenomen Hesaptan Reklam Tweeti ve RT Atılır

tyl0682

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

•Özel olarak hesap büyütmek, Bir hesabın retweetlerini ve popülaritesini arttırmak için
•Bir ürünün tanıtımı veya reklamları için
•Bir web sitesinin reklamları için
•Bir web sitesinin tanıtımı ve organik hit sağlamak için
•Bir hashtag'a destek için

Agustos 2010 da açılmış ve takipçilerinin tamamı organik olarak elle ve emekle elde edilmiş, 160k takipçisi olan twitter hesabımdan size hesap desteği hizmeti sunuyorum.

Sistemin çalışma mantıgı gayet basit : Sizin kendi hesabınızdan yazdıgınız tweeleri Retweetliyorum yada , istediginiz metni ve linki içeren tweeti kendi hesabımdan yayınlıyorum.

Daha fazlası takipçilerimi bıktırabilecegi için günlük maximum 4 adet Retweet yada 4 adet reklam tweeti atabiliyorum.

Futbol,siyaset ve kişilik haklarını rencide edebilecek tweetlere kesinlikle yer vermiyorum.

Günde 4 tweet için (RT yada reklam farketmez) haftalık 50 TL ücret talep etmekteyim. (Ücret haftalık peşin alınır)

Yani bir hafta için toplamda 28 RT yada reklam tweetini tek bir hesaptan 160k lık bir kitleye ulaştırmak için 50 TL ödemeniz gerekiyor.

RT yapılacak yada reklam tweewti atılacak hesabın ismi için PM atınız.
Takipçiler tamamı organiktir.3 yıldır elle,emekle kasılmıştır.kesinlikle bot vs yoktur.

fakers.statuspeople.com/ adresinden kontrol ederseniz takipçilerin %93 iyi %6 inaktif ve %1 fake olduğunu görebilirsiniz.

Tüm bu şartları kabul ediyorsanız lütfen benimle benimle skypeden veya PM yoluyla iletişime geçiniz ve inceleme yapabilmem için tarafıma sahip olduğunuz hesabın kullanıcı adını yazınız.

AYRICA :Eger daha büyük kitlelere ulaşmak isterseniz 1.5 milyomluk kitleye ulaşabilecek kadar yakın çevrem var.Tabi bu durumda fiyatı tekrar konuşmamız gerekir.

İyi günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5