İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

--

T

themaniac

Misafir
kardesim her zaman denge insani olmak lazim. bak ben evli biriyim ama isin zamanini ve sosyal hayati ayarlamaya calisiyorum. bu ay sirf paypal'da 5,300TL'lik is yaptim. kimisi buyuk kimisi kucuk. daha neler neler yani. ve bir cokta faydali bilgi vermeye calistim buradaki kardeslerime. Ama bu hicbir zaman benim ozel hayatimin yerini alamaz. almamali.
Sen daha 20 yasindasin bu kadar takma bence. ama para kazaniom guzel diyorsun madem. cik biraz disari gez toz. bowling oyna birseyler yap yani ;)
surekli pc basinda duramazsin zaten ki biz webmasterlarin en buyuk dertlerinden biri asosyallik oluyor. bende bunun tersine cok sosyal biriyimdir. :)

DENGE INSANI OLMAK LAZIM

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
valla asosyal biri olarak benim de ufak tefek ilişkilerim oluyor da :aşık: şanssızlığımdan ortada kalıyorum :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5