İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

17$ Değerinde Ücretsiz "Youtube SEO ile Kazanç Sistemleri" Kitabı!

backdoor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paylaşımlarımı takip eden arkadaşlar farketmiştir, uzun süredir e-book'lar halinde paylaşımlar yapıyor. Geçtiğimiz yıllarda yaptığım "yazı dizisi" tarzı paylaşımlardan ziyade, derli toplu ve bilgisayarınızda yer edilen minik e-book'lar yaratmak çok daha etkili sonuçlar sağlayabiliyor.

Arama motoru rekabetinin arttığı bu dönemde; Youtube videoları üzerinden nasıl trafik sağlanacağı, Youtube SEO'ya yönelik özel teknikler, video hazırlama ve outsource gibi kritik konular üzerinde durduğum bu kitabın faydalı olmasını umuyorum. Özellikle Adsense'e yönelik çalışan pek çok webmaster için CPA ve PPS sistemlerine yönelik trafik kaynakları konusunda çok iyi fikirler verebilecek bir kaynak olduğuna inanıyorum.

21 sayfa ve 1500 kelimeyi aşkın bir içeriğe sahip olan 17$ değerindeki bu kitabı SEOTeknikleri.com takipçileri, İyinet Forum-R10.net üyeleri ve bülten takipçilerimle olarak paylaşmaya karar verdim. Aşağıdaki resmi veya adresi tıklayarak, ürünü e-mail adresinize ücretsiz göndermemizi sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bültenimizle ilgili bilgi edinmek isterseniz tr.yigitkonur.com üzerindeki sosyal ağ profilleri üzerinden bülten hakkında yazılmış yorumlara ulaşabilirsiniz. Her bültenin altında yer alan "listeden ayrıl" bölümünü tıklayabilirsiniz.

Not: Adobe Reader X ile görüntülemeniz önerilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5