İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

18 ekim legalpara tahminlerinizi bekliyorum

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aaa ? kime satılmış ? neden satıldığını düşünüyorsun

hakem 5 dakika uzati maci neyse,ama fener 7dk gol atti resmen fenerin gol atmasini bekledi öyle bitirdi insan bukadarda belli etirmez maci satin aldigini
ama hala bunu anlamis degiler fenerliler PARAYLA DEGIL YÜREKLE!

ayrica bu gol atan semih sakat degilmiydi? milli takima sakatim diye gelmeyen semih degilmiydi bu.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
hakem 5 dakika uzati maci neyse,ama fener 7dk gol atti resmen fenerin gol atmasini bekledi öyle bitirdi insan bukadarda belli etirmez maci satin aldigini

ayrica bu gol atan semih sakat degilmiydi? milli takima sakatim diye gelmeyen semih degilmiydi bu.

hocam boş ver ya yeri geliyo Galatasaray Beşiktaş ta maç satın alıp satıyolar buda işin ticareti.

Bir GS li olarak artık hiç zoruma gitmiyor açıkcası 27 yılda alıştık bu tür vakkaları çok gördük yani artık yorum bile yapmıyorum.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Soruyorum 90+6 da Kocaelispor, Fenerbahçe karşısında nasıl kontra atak yiyor? buradan bakıldığında hakeme suç bulmak bence gereksiz
Uzatmanın (sakatlık,değişiklik, vs) uzatması olur mu? Beğenerek takip ettiğim Zeki Çol abimize göre olurmuş, dahada kurcalamaya gerenk yok :)
Uzatmanın uzatması olur. Söz gelimi, stat ışıkları kesilir, olur. Saha olayı yaşanır, olur. Hakem sakatlanır, olur. Bunlar uç örnekler. Normalde oyuncu değişir, olur. Oyuncu sakatlanır, yine olur. İlave süreler her oyuncu değişiminde 30 saniye, her sakatlık olayında 1 dakikadır. Siz siz olun, o saçma sapan tartışmalara fazla kulak asmayın. Uzatmada oyuncu değişikliği ya da sakatlanma olmuş mu? Ona bakın ve uzatmanın da uzatmasının olacağını sakın unutmayın.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

tabi canım 90+5 de sahaya aziz yıldırım girdi 4.hakeme maçı 1 dk daha uzatın, yılmaz vurala takımını ileriye çıkart gol yedirt dedi ve fener böylece golü attı herkes gördü kamera kayıtlarındada bu var yalan değil.

gülmekten ölecem ya :D

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepinize tşkler. 200 ytl karla kapadık. gözüm kesmedi büyük oynamaya ama keşke oynasaymışım. ama oynadığım maçlar hep son dk larda geldi. fener, sdandart gibi :D hafta içine kaldık artık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5