İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

18 yaşından küçükler ?

teknozada

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben 14 yaşındayım merak ettim internette 18 yaşından küçükler .com alabilir diye bir yazı gördüm.Böyle bişey olabilir mi ? Eğer olabilirse alanadımı babamın üstünden kendi üstüme geçireceğim.Bir sorum daha var hosting,kiralık sunucu falan alabilir mi ? Eğer alınabiliyorsa ve Adsense'de bir problem olur mu ?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Domain almak için bir yaş sınırı yok. Aynı şekil de hosting, vps, vds içinde yok. Domain alındıktan sonra, hosting sponsorlarıda bulabilirsin. Adsense içinde bir problem olmaz. Fakat adsense'den ödeme almak için bir banka hesabının olması gerekiyor.

teknozada

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler az önce Natro ilede görüştüm,Adsense için problem olabilir mi diye düşünüyordum.Sağolun hemen bilgileri değiştiriyorum :)

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
"AdSense Şartlar ve Koşulları'nda belirtildiği gibi, yayıncıların, AdSense programına katılabilmek için en az 18 yaşında olmaları gerekir.

Henüz 18 yaşında değilseniz, ebeveynlerinizden birinin veya velinizin, kendi Google Hesabını kullanarak bir başvuru göndermesini sağlayabilirsiniz. Başvurusu onaylanırsa, tüm ödemeler siteden sorumlu olan bu yetişkine yapılır."

http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=tr&answer=14230

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5