chat ege.net sohbet

18 Yıllık Bilindik Siteden Tanıtım Yazısı - UYGUN FİYAT, Yüksek Değerler, 50K Günlük Ziyaretçi

adige57

Onaylı Üye
Katılım
26 Eyl 2020
Mesajlar
9
Yaş
50
Konum
tanıtım makale
Ana sayfada 30 gün görünme ve ziyaretçi garantisi! Eklenip bir saat sonra diğer içerikler arasında kaybolan makalelerden değil! Hem de sadece 70 TL!
22 yıldır yayında olan sitemizden 10 yıldır tanıtım yazısı yayınlıyoruz. Çok eski bir site! 22 Yıllık Türkçe Siteden,milyonluk Google Index, Günlük 50.000 Ziyaretçi!, 113K Backlink! Bu büyük backlink kaynağından link satışı da yapılıyor! 98 kayıtlı, 18 yıldır Türkçe yayın yapan, çok tanınmış, ders kitaplarında yer alan, bilgisayar kurslarında derslerde adı geçen bir domain.

Gerçek milyon indexli siteden backlink! Trust rank değeri 5.1'dir.
Sitemiz 18 senelik geçmişi olan çok tanınan ve popüler bir sitedir.

Sıralamanızı etkileyecek çok güçlü bir domaindir.
Sitede 700.000 üye, milyonlarca mesaj,konu vardır.
Oldukça popüler ve aktif bir sitedir. Google bot ana sayfayı anlık ziyaret eder.

Google'da kayıtlı 6.100.000 sayfa. Günlük 100-200 tekil ziyaretçi çıkıyor link alanlara. Link alan sitelerin büyük çoğunluğu önemli kelimelerde ilk sayfada,hatta birinci sıradadır.

Tanıtım yazısı : 70 TL'dir.
Süresizdir, asla silinmez. Tam 30 gün ana sayfada üst sırada kalır.

Ödeme Şekli : Havale,eft,vs
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst