İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1800 TL Ödüllü 2013 Seo Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denizciyiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar ilk mesajımda yarışma konusu açıyorum ilk etapta şunu belirtmekte fayda var; Başka bir webmaster forumunda açtığım konu 10 katılımcıya kadar ulaşmıştı 1 günde. Sebep gösterilmeksizin konumun silinmesi (yanlışlıkta yapmış olabilir diğer webmaster yönetimi) ve yarışmaya katılan 3-4 kişinin iyinette aynı konuyu açmamı istemeleri üzerine burada yarışma düzenliyorum. Referans isteyenler aynı nick ile öteki webmasterforumlarıda geçmişime bakabilirler. Bunu belirttikten sonra hemen gereken şartlara geçelim;

Yarışmaya katılacaklar sadece mail yolu ile başvurabilecekler bunun için pm atmayınız ve istemeyiniz. Başvuru mail adresi: [email protected]

Önemli: Yarışmaya Katılacaklara Sıfır Domain Ve Ayrı İp tarafımızdan tahsis edilecektir. Bunun için sıfır domain ile katılacağınızı hatırlatalım.

Anahtar Kelime: Mail yolu ile iletilecek
Sitelere Makale Girmek: Hedef kelime ingilizce olduğu için ve herkesin yazamadığını düşündüğümüz için 7 TL her katılımcıya verilecek. (Buna ister 1 makale yazdırırsınız ister 2 tane yada kendiniz yazarsınız)

Başlangıç Tarihi : 02 Ocak 2013 Saat 22:01 (KATILIM SAYISI AZ OLDUĞU İÇİN BAŞLANGIÇ 5 OCAK AYNI SAATTE OLACAKTIR)
Son Katılım Tarihi: 08 Ocak 2013 Saat 22:00
Bitiş Tarihi : 01 Şubat 2013 Saat 22:00
Kontrol Tarihi : 01 Şubat 2013 Saat 22:00:10

05 OCAK GÜNÜ yarışmacı sayısı kaç olursa olsun yarışma başlayacaktır. Ödül dağıtılan tüm PARA miktarı yarışma başlangıcından önce http://forum.iyinet.com/ yönetimine verilecektir. Verildiği gün tekrardan konuya ekleme yapacağım.

Yarışmaya Herkes Katılabilir. Yarışmaya katılanlar yarışma bitimi siteleri vermek zorundalar. Domain ve host bilgisini alıp bizden makale için 7 TL alanlar Hiç bir şekilde makale

eklemeyenlere iyinet üzerinden eksi trade verme hakkımı gizli tutarım. Bu gibi sorunlara mahal vermemek adına ve katılımcıların ciddi olduğuna inanmam için katılanlar telefon numaralarını vermek zorundalar. Kazanan hem buradan hem de telefon ile haberdar edilecektir.

KURALLAR

Yarışmacı,

1. Domain Ve Host Bilgisi için Başvuru tarihleri arası mail ile aşağıda katılım formunu bizlere ulaştırmalı.
2. Katıldığı siteye hiç bir şekilde heklink vs. eklemesi yapamaz.
3. Katılım sayısı en az 20 kişi olmalıdır. Belirtilen sayıdan az olursa tarih değişikliği olabilir.
4. Yarışma için verilen anahtar kelime ve domaini kesinlikle 3. şahıslar ile paylaşmayacak. her yarışmacı bizim tarafımızdan verilen host bilgilerini muhafaza ve saklamak ile sorumludur.
5. Yayınlayacağınız makalelerde mutlaka verdiğimiz anahtar kelime geçmek zorundadır.
6. Makale ekleme sınırı yoktur siteye istediğiniz kadar makale ekleyebilirsiniz.
7. Siteye başka sitelerin linkini koymak makale içersinde geçirmek yasaktır.
8. Ödemeler Yarışma bitiminden 1 gün sonra eft veya havale olarak yapılacaktır.
9. Verilen Host bilgisi istediğiniz şekilde değiştirilebilir. Ancak yarışma sonucu bizlere bildirmek zorundasınız.

Yarışmacı arkadaşlar yukarıda ki tüm yazılanları anladığını beyan eder.

YARIŞMA ÖDÜLLERİ

1. 700 TL Nakit Para
2. 500 TL Nakit Para
3. 300 TL Nakit Para
4. 200 TL Nakit Para
5. 100 TL Nakit Para

YARIŞMAYA KATILIM ŞABLONU ([email protected] adresine mail atılacak kısım)

iyinet Nick: Linkli şekilde
İsim Soyisim:
Telefon Numarası:
Domain Ve Bilgilerin İletileceği Adres:

Şablonu gönderenlere telefon ile dönüş sağlanıp yarışma hakkında kısa bilgiler verildikten sonra bilgiler gönderilecektir.

Yarışma Kontrol ipsi akşam eklenecektir.

Konu Multidir. Diğer forumlarada konuyu ekleyeceğim. Aklınıza takılan her hangi bir soruda konu üzerinden yada emailden bana ulaşabilirsiniz.

Not: Diğer forumda da konum açılmıştır. Konu içerisine ödüllerin tarafımdan yapılmayacağı bildirilmiştir.

Şuan için yaklaşık katılacak yarışmacı sayısını bilemediğim için domain ücretleri ve ayrı ip ayarlama aşamasındayım. En kısa sürede bütçe tamamlanıp yarışma gününden önce hepinizin güveneceği yere ödül aktarımı yapılacaktır.

HERKESE BOL ŞANSLAR

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Edit: Ödemelerin iyinet güvencesi altına alınacağı söz konusudur demiştim. Şu ana kadar böyle bir durum gerçekleşmedi. Değişiklik olursa haber vereceğim hepinize arkadaşlar.

Biwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet sayesinde güzel yarışmalar oluyor gerçekten. Yarışma başlangıç tarihine dört gözle bekliyorum :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Diğer forumda bende katılmıştım. Buradan da yazayım. Arkadaş çok ilgili. Telefonla geri dönüş yapıp, uzun uzun anlattı. Herkesin katılmasını isterim. Oldukça zevkli bir yarışma olacak. Ama lütfen yarışma boyunca herkes birbirine saygılı olsun. En önemlisi, diğer yarışmacılara karşı yapacağınız etik olmayan hareketler, bu kardeşimize yapılmış olacaktır. Bunu unutmayın.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yeniçeri'ye katılıyorum. Bir yarışma sahibinin ilgili olması gerçekten önemlidir. Maalesef her yarışma sahibinde bunu göremiyoruz. Diğer taraftan bir yarışma düzenlemek ve yönetmek gerçekten kolay biriş değil. Herkesin gereken anlayışı ve saygıyı göstermesini bekliyoruz.

Tüm yarışmaları yakından takip ediyorum. Yarışmacılara ve yarışma sahiplerine zarar veren kişiler ıspatlanırsa SEO yarışmaları kara listesine alınacaklar ve bundan sonra burada veya diğer forumlarda da düzenlenen tüm yarışmalarda bilgileri yarışma sahiplerine geçilecek.

Denizciyiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler. Yardımlarından ötürü iyinet yöneticilerinin hepsine saygılar.

Erkan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Değişik Bir Yarışma Olacak Gibi Katılcam Bende Mail Gönderirim Yakında... Başarılar Herkese...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
katılımcılara başarılar dilerim

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Katılalım.

Şu sıralar pek şanslı değilim ama gerek destek gerekse şansımı denemek adına mail göndereceğim gün içinde.

vertyucek

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Edit: Ödemelerin iyinet güvencesi altına alınacağı söz konusudur demiştim. Şu ana kadar böyle bir durum gerçekleşmedi. Değişiklik olursa haber vereceğim hepinize arkadaşlar.

ben bu işe yeni merak saranlardanım.ama iyinet'in güvencesi olursa insanlar daha ciddi düşüneceklerdir meseleyi.

Denizciyiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet güvencesi altında olacaktır. Gün içinde yönetim burdan duyurur. Ödül miktarını bugün yönetime geçiyorum.

Herkese Bol Şanslar

RuLeT

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İyinet güvencesi altında olacaktır.
Şöyle diyelim o zaman madem iyinet güvencesi altında. Yarışma ödülünü [MENTION=10520]CaLViN[/MENTION] veya [MENTION=6538]Eif[/MENTION] onay versin yarışmaya başlayalım. Bunun dışında yarışmaya katılmıyacağımı belirtmek isteri. Siz henüz geri dönüş sağlamadınızda. Bazen her şey yazıldığı gibi kolay olmuyor ;)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Teşekkürler [MENTION=40035]RuLeT[/MENTION]

Çok sorulduğu için yazıyorum. Ödemeler şu ana kadar iyinet güvencesi altına alınmamıştır. Özel SEO yarışmasıdır, iyinet yarışması değildir, katılan herkes sorumluluğu kendisi kabul eder.

Durumda değişiklik olursa herkesi bilgilendiririm.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bu yarışmanın da kazananı iyinetten çıktı tebrik ederim [MENTION=40035]RuLeT[/MENTION] :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5