İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

19.07 1907 !!!

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
beceriksiz_acemi' Alıntı:
her transfer döneminde olan şeyler bunlar :D alamadık ama bir kupa kazandık derler.Galatasaray 4 yıl süper kupayla idare etti.Bir 4 senede bu şampiyonluk götürür.Beşiktaşı yazmaya gerek yokta yazalım birazcık :p yaw ligde başarı yok bişey yok bi türkiye kupasını kazandık diye göklerdeler.Adamlara o kupa bile yetiyor.Şampiyon olsalar naparlardı acaba : )

Bu arada iyi tartışma oluyor ama çok şükür hakaret yok valla yazmakdan zevk alıyorum..

kusura bakmayın topic i yaralamak istemem ama... Söylermisin beceriksiz acemi koskocaman sezonda senin ne kupan varda böle konuşabiliyorsun.. 2 nci ye madalyondan başka birşey vermediklerini biliyorum. Ama aziz başkanınız bi bakır atölyesinde size yakışan bir kupa yaptırmıştır... Bomba transferler yapıp rakibininde açlıktan ağzının kokmasına rağmen lig şampiyonu olamadık 2 nciliği aldık kupası... güzel bir konu açmışsınız efendi efendi oturun.. Sataşma olduktan sonra kimse gelipte bana demesin bu topic i kirletmeyin diye... Döne döne yaz döne döne kış... ok..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5