İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

19 inch monitör tavsiyesi

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kare monitormü istiyorsun yoksa wide screenmi? Ben wide screen kullanamıyorum mesela hoşuma gitmiyor, eğer stoklarda varsa Samsung 932N+ al gerçi bu üründe bir seri hatalı üretilmişti ama yinede değer diğerlerine göre on kat iyidir, o seçtiğin kasaların hepsi eski tip kasa samsungun yeni kasalarından birini seçebilirsin çok daha şık olacaktır ufak fiyat farkları var, bunun yanında ilk seçtiğin LG 19 yazmışlar ama o modelin aslı 18.5"dir, eline geçtiğinde neden demeyesin yanlış girilmiştir muhtemelen. Eğer 17" yeter diyorsan kare Samsung 733N alabilirsin çok şık bir monitor. Samsungu özellikle tercih etmenizde fayda var, lg monitorde sorun olduğunda uğraşırsınız ama samsungda arıza çıktığında müşteri hizmetlerini arıyorsunuz evinizden alıyorlar ürünü ve tamir edip size teslim ediyorlar.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
19" Samsung 932N'i yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Tavsiye ederim.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
BordoMavi o da bu diğeri gibi düz mü? Sanki dümdüz değil gibi?

943NW
2033SN

940bw sipariş verilebilecek site bulamadım. 20ye mi dönsem acaba? Bu yukardakini mi alsam? Ama düz istiyorum ben yukardaki 943 gibi?

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugun samsung sync master t260 aldim gercekten inanilmaz guzel bisi. Eger biraz daha ustune para koyabilirsen kesinlikle bunu almani tavsiye ederim

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bana da Exper 15" Wide screen almak düştü :) Ama işyerinde olduğum için ve sadece vegados & chrome arasında geçiş yaptığım için eksileri bana dokunmuyor :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Düz derken widescreen yani dikdörtgen şekilde istiyorsan monitorün kodunda W yazanlar wide anlamına gelir o da dikdörtgen şekilde olan monitorler

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben de philips 220vw9fb aldım. Tabii 19 dan sonra büyük geliyor ve pek çok şey farklı ama yavaş yavaş alışıyoruz bakalım. Teşekkürler öneriler için. Bunun fiyatı uygundu, bir de resmen 20 inch monitor yok piyasada : ) Nereye baktıysam 2 tane 20 inch varsa 15 tane 22, 5 tane 19 vardı. Ben Electro World'den aldım. Stok sorunları vardı bu arada.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5