İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

190 Zengin İçerikli Adsense Sitesi + Bonuslar

F

fatihhk

Misafir
Sorularınızı başlık altından echo arkadaşımıza sorabilirsiniz:)
fazla abartmadan ama sağolsun ilgileniyor ama sonradan onuda kaybetmeyelim:D
Almaya karar verdiğinizde benimle irtibata geçebilirsiniz.; )

M

millionkurt

Misafir
fatihhk' Alıntı:
Öncelikle echo arkadaşımıza yaptığı açıklamadan dolayı teşekkür ediyorum.Sistem dediği gibi işliyor.Yanlız her konuyla ilgili tek bir makale değil yüzlerce makale var.
Şuanda örnek site bulunmamakta.Ve bu konuyla ilgili MSN üzerinden görüşme yapmıyorum.(Normal olarakta şuanda Msn kullanamıyorum.)
Nedenine gelince...(MSN'den bu konu hakkında görüşme yapmamamın.)
Bu başlığı açtığımdan beri onlarca kişiyle konuyla ilgili olarak muhattap oldum.Ve aynı soruları 100 lerce kez cevapladım.Ve tüm soruları cevaplamama,sabırla insanları dinlememe karşın insanlar farklı davranışlar gösterdiler.Kimisi ok sağol vazgeçtim almaktan dedi kimisi sitelerle ilgili hiçbir şikayeti olmamasına karşın Msn'de offline gözüküyorum diye önce hakaret etti sonra çirkin davranışlarda bulundu.
İlk mesajımda nedir ne değildir herşeyi açıkladım.Ve birçok kişiye bu sitelerin satışını gerçekleştirdim.Ve bu satışlar dolayısıyla tanıştığım birçok kişiyle halen görüşmekteyim.Şuana kadar tek bir kişide bana gelip fatih sen bizi kandırdın bunlardan şu sıkıntım var demedi.
Açıkçası 4 dolar için -zaman sıkıntısından dolayı- 1 saat konuşabilecek kadar müsait değilim.(Kaldıkı 0.40 küsürünüde paypal kesiyor.)
Örnek online site yok.Almak isteyenler PM ile Paypal adresimi öğrenip ödemeyi yapar ve bana ödemeyi yaptıklarını bildirirlerse mesajlarını gördüğüm anda bilgileri yollarım.
Herkese selamlar...

Ben aldım, test ettim sorun yok. Ancak benim alış sebebim adsense değil. Bunuda belirteyim. Sayfalar gayet güzel güzel bir projeyle yakında hayata geçireceğim. Teşekkürler fatih

F

fatihhk

Misafir
millionkurt' Alıntı:
Ben aldım, test ettim sorun yok. Ancak benim alış sebebim adsense değil. Bunuda belirteyim. Sayfalar gayet güzel güzel bir projeyle yakında hayata geçireceğim. Teşekkürler fatih

Yorumlarınız için teşekkürler.
Hayırlı ve bol kazançlar getirmesi dileklerimle...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5