İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

198 adet Photoshop Logo

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2002606318209807274_rs.jpg

198 adet PSD formatında logo yukarıdaki resime bakarak ne tür logolar var inceleyebilirsiniz.
+rep

http://rapidshare.com/files/27911826/193PSDLOGO.rar

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de dünyaca psd logo var yeni buldum ama telif hakkı konusunda şüphelerim var. paylaşım açısından sakıncalımı olur bilemem..

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bunu daha önce bir w-arez sitesinde indirmiştim:) vede bi kaçını kullanmıştım. yani w-arezdir bunlar. forumdan kaldırılmasını rica ediyorum.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşım çelişiyorsun marez diyorsun indirip kullanıyorsun yönetimden kaldırılmasını istiyorsun o zaman marez kullandın millet kullanmasın istiyorsundur :D ben indireyim de kaldırılırsa kaldırılsın

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım çelişiyorsun marez diyorsun indirip kullanıyorsun yönetimden kaldırılmasını istiyorsun o zaman marez kullandın millet kullanmasın istiyorsundur :D ben indireyim de kaldırılırsa kaldırılsın

iyinet forum kurallarına göre w-arez paylaşımı yasaktır. boş konuşma lütfen...

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marez siteden indirdiğin herşey marezmi sence? belki ücretsiz dağıtımı yapılan grafiklerdir (ihtimal)

(ihtimal) işte ihtimallere bırakma iyinet forumlarında w-arez yasaktır kurallarda öyle:) evet w-arez sitelrin çoğu hatta hepsi w-rez diyebilirsin.. buarada psd çalışmalarınızı gördüm çok başarılı :) başarıllarının devamını dilerim

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1.nasıl konuşacağımı size sormam
2.kuralları sizden iyi biliyorum
3. üslubunuza dikkat edin
4. konu tarihine bakarsanız konunun eski olduğunu fark ederseniz şimdiye kadar marez olsa (ki olabilir de) yöneticiler kaldırırdı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5