İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1996 Yılından Beri Aktif Sistemle Günlük %3 Kazanmak İsteyenler

xYUNUSx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Avo.net Nedir ?
Avo.net 1996′dan bu
yana ödemesini aksatmayan bir yatırım sitesidir.

Peki Ne Kadar Kazanacağız ?
Hafta içi %3 Hafta Sonu %0 Kazanacağız .
Min Ödeme limiti ne kadar ?
Min Ödeme yok 0,01 $’ınız olsa bile size kazandıracaktır.
Nasıl Para Yatıracagız ?
Siteye Perfectmoney veya LibertyReserve’den para yatıracagız.Bu Konuda Skypeden Yardımcı Olacagım…
Avo Güvenilirmi ?
Güvenilirliğini 5 madde ile açıklayabiliriz .
1- Ödeme Kanıtları
AVO İNC ödemeleri günlük maksimum 12 saat içerisinde hesaba aktaran bir şirkettir.Dünyanın heryerinde alınan ödemelere ulaşmak için http://www.kazanmazamani.com

2-)Serfitika
Para yatırma işleminin ardından kullanıcılarına yatırdıkları paranın sertifikasını gönderiyor.Bana verdiği sertifika resimi
avo-inc-sertifikas%C4%B1.jpg

3-)Firma Geçmişi
AVO İNC 1996 yılından bu yana avo.net isimli domaini kullanmaktadır.Yani bu domain adı şirketin kurulduğu günden bu yana vardır.Hemde o kadar uzun vadelidir ki 2021 yılına kadar domain kayıtlarını yaptırmıştır.Bunu neden buraya koydum güvenilir belgesi olarak;Firmaların büyüklüğü ve geçmişi çağımız teknoloji çağı, dolayısıyla internetteki konum ve yer önemlidir.Bir
firma kurulduğu yandan bugüne kadar kendini muhafaza etmiş ve daha uzun soluklu
bir yaşam süreceğini hesapladıgı için ona göre domain adı alır.AVO İNC firmasıda o kadar uzun soluklu ki 1996da
aldığı domaini 2021 yılına kadar uzatmıs.
AVO İNC DOMAİN TARİHİ RESMİ (Daha detaylı
bilgiye http://www.whois.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.)

avo-2021.jpg

4-Anlaştığı Güvenlik Firmaları
Site hekerlara karşı kendi güvenliği ve bizlerin yani kullanıcıların güvenliği için dünyanın önde gelen güvenlik firmalarıyla anlaşmıştır.Bu firmaları sitenin anasayfasında da görebilirsiniz.
avo-g%C3%BCvenlik-firmalar%C4%B1.jpg

5-) Site Serfitikası

dfjqx.jpg

Cogu Webmaster bilir bir serfitika ne kadar ücrete alındıgını hemde 3 yıllık
wink.gif

Peki Ben ref nasıl topluyacagım avo.gen.tr ‘ ye girerek
orda şehir temsilcisi olaibilirsiniz bu sayede hem siz hem biz kazanırız
smile.gif

Destek bilgileriniiz nedir peki ?

www.avo.net
[[[ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ]]]

Emin Olunki tam desteğimle size yardımcı olacagım ve beraber kazanacagız
www.kazanmazamani.com adresinden tüm detay ve haberlere ödeme kanıtlayına ulaşabilirsiniz.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Şahsen ödeme aldıysanız lütfen konuya ekleyiniz. Aksi halde kural ihlalinden konunuz silinecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5