İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 1Adet Pr 10 Anasayfa Link+4Adet PR9 Anasayfa Link + 1000 EDU Backlink

paulshamp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1Adet Pr 10 Anasayfa Link+5Adet PR9 Anasayfa Link + 1000 EDU Backlink

PR-10-Websites-of-2011.jpg

FORUM TARIHINDE GORULMEMIS MUAZZAM BIR BACKLINK CALISMASI!!

1 Adet Pr 10 Anasayfa Link
Surekli Kaliteli Makaleler ile Guncellenen Legal Pr 10 Degere Sahip Sitemizin Ana Sayfasindan 1 Ay Sureli Anahtar Kelimeniz Uzerinden Sitenize Link!
+
5 Adet PR9-PR8-PR7-PR5-PR4 Anasayfa Link
Surekli Kaliteli Makaleler ile Guncellenen Legal PR9 Degere Sahip 5 Adet Sitemizin Ana Sayfasindan 1 Ay Sureli Anahtar Kelimeniz Uzerinden Sitenize Link!
+
1000 EDU Backlink Calismasi!
Yuksek PR'li 1000 EDU Siteden Icinde 3 Anahtar Kelimeniz ile Sitenize Link Verilen SEO Uyumlu Tanitim Yazisi Calismasi!!
Biz Yapana Kadar Daha Guclusu Yok!
Evet Yanlis Okumadiniz!! Anahtar Kelimeniz Uzerinden 1 Adet PR 10 Anasayfa Link ve 5 Adet PR 9 Anasayfa Link ile Birlikte Yuksek PR'li 1000 EDU Siteden Icinde 3 Anahtar Kelimeniz ile Sitenize Link Verilen SEO Uyumlu Tanitim Yazisi Calismasi!!

* Anahtar Kelimeniz Uzerinden PR 10 Ana Sayfa Link

* Anahtar Kelimeniz Uzerinden 5 Adet PR 9 Ana Sayfa Link

* SEO Uyumlu Yazilmis 1 Adet Tanitim Yazisi

* 1000 Kaliteli ve Yuksek PR'li EDU Siteden 3 Anahtar Kelimeniz ile Sitenize Link Verilen Tanitim Yazilari

* Tamami Legal Ust Duzey Kaliteli Backlinkler

* Google'da Anahtar Kelime Bazli Muazzam Bir Yukselis

* Google PageRank ve TrustRank Kazanimi

* Sitenizin Tekil Ziyaretci Sayisinda Muhtesem Artis ve Alexa Degerinizde Hizli Dusus

* Google Panda ve Penguin Dostu Calisma Sistemi

* 7 Gun Icinde Ayrintili Rapor ile Teslim

* Muhtesem Fiyat Sadece 200 TL

* Pr 10 ve PR9 Ana Sayfa Linkleri 1 Ay Surelidir.
* Pr 10 ve PR9 Siteler Tamamen LEGAL'dir.

ODEME

PAYPAL
BILYONER

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5