İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1Başla 120Bitiş Emek Server Yepyeni Özellikleriyle Sizleri Bekliyor

muttalip31

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

Metin2 emek serverleri
BeramusMt2'nin dier pvp serverler den farkı sizlere daha iyi bir oyun sunmak için yöneticiler elinden geleni yapıyor ve adminler oyun içi olsun oyun dışı olsun sizlerin sorunlarını dinlemek için elinden geleni yapıyor.Serverimiz editsiz pvp serverler bölümündedir ve edit satışı yoktur olmayacaktır.Sizlerin oyundan sıkılmamanız için bir çok yenilik oyunumuzda mevcuttur.Metin2 pvp serverler türkiyede çok ama bi o kadarda kötü.Oynadığınız bütün serverleri unutun ve serverimize gelip bakın kesinlikle beğeneceksiniz ve bağımlısı olacaksınız.

Büyük gün Yaklaştı BeramusMt2 Açılmasına son bir gün Özlediğiniz o günler geri geldi.( 06.01.2017 Cuma günü 18.00)
Level kasma item basma muhabbetler dayanışma günleri geri geldi. www.beramusmt2.in
Türkiye'nin en büyük serveri 2500+ User kapasitesi 7/24 gm desteği desteksiz bol event ve etkinliklerlee
tekrar sizlerle..
Türkiye de bir ilk olan paylaş kazan etkinliği ile server açıldığında bir adım önde başla
Serverin ilk günü yapılan kura ile 5 kişiye 25 ep şansı.
Servere 10+ gelen loncalara 50 ep
5+ kişi getirene 20 ep
3+ kişi getirene 10 ep

-1 Level başlangıç 120 Level bitiş
-Emek server (level kasma zevki)
-+ Basma kolaylaştırıldı %90
-3 adet dönüşümlü(Arkadaşlarınızla ile beraber daha kolay gerekli malzemeleri düşürebilirsiniz.
-Bol Ödüllü Lonca savaşı etkinliği (Gemi savaşı aktif)
-Kostüm kemer kayış eklendi.
-Futbol topu-Kostüm etkinliği ve bir çok etkinlik.
-İtemine vs aktif.
-Bir çok Yeni map (Full packi indiriniz mini pack sıkıntı yaratabilir)
-Yeni ticaret ve pazar sistemi
-Efsun botu aktif (F5)
-Oyun içi gelişmiş seçenekler.
-Her bilgiye erişebileceğiniz hızlı tuşlar aktif.
-Yaşlı kadın item kitleme aktif.
-Sorunsuz biyolog görevleri
Daha bir çok özellik ve yenilikle serverimiz 06.01.2017 Cuma günü Online Herkesi bekleriz. Metin2 emek serverler

DÖNÜŞÜMLER

vXaN9A.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5