İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 1K Blog Yorumu>%40 Başarı>Sıradışı Backlink Hizmeti>>SADECE 1TL!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir kendi sitelerim için kullandığım sistemi, sizlerin hizmetine sunmak istedim.

Sistem sırası ile şöyle çalışıyor;

1.Bana kelime ve sitenizin urlsini veriyorsunuz.
2.Ben sitenizin içeriğine uygun ingilizce blogları araştırıyorum.(mesela oyun siteniz var "game" keywordü üzerine araştırma yapıyorum.
3.Ortalama 1K blog sayfası olmak kaydı ile bir dofollow & nofollow karşık bir liste hazırlıyorum
4.Ardından bu blogların pageranklarını ölçüyorum (genelde pr ler 0,1,2,3,4,5,6 ya kadar çeşitlilik gösterir tabiikide %60 dan fazla bir ortalama prsiz sayfalardır)
5.Pagerank ölçümünden sonra ücretli edindiğim bir yardımcı program ile yarı otomatik bir şekilde (yani program sadece bana yardım ediyor, işlemin başından sonuna kadar operatör misali başında durmam gerekiyor) bu bloglara yorum ekliyoruz.
6.Spam engelleyici ve benzeri programım ve wordpress sayfaları arasında yaşanan çakışmalar sebebi ile yorumların sadece %40 ortalamalı başarılı bir şekilde postalanıyor. (yani 1k'da 400 blog yorumu ortalamasını tutturabiliyoruz bu %60 a kadar yükselme gösterebiliyor)
7.Bu gönderilen başarılı yorumların sadece çok az bir kısmı onaysız olarak direkt ekleniyor.
8.Onaylı olan yorumlar için onay başarısı yüksek ingilizce yorumlar hazırlıyoruz.Bu sebeple daha sağlıklı bir onay süreci yaşayacağımızı umuyoruz.
9.Sonuç olarak sizin yerinize 1k içerikdaş blog bulup, bir kısmı onaysız bir şekilde yorum ekliyoruz.Eklediğimiz onay bekleyen yorumların daha yüksek onay alma şansına sahip olmaları için düzgün bir ingilizce ile güzel yorumlar yazıyoruz.
10.Son olarak çalışmaya başlamadan önce size özel oluşturduğumuz blog listesini pr değerleri ile txt formatlı raporluyoruz.Ayrıca yorumlarınızı takip etmeniz için başarılı olan gönderimleri belirttiğimiz blog listesini yolluyoruz.Yani size 2 adet rapor sunuyoruz.

Yapılan İşlem Ne Kadar Sürüyor?

Tam olarak 40 dakika blog listesi oluşturmak için, 35 dakika civarıda yorum gönderim işlemi olarak ortalama 1 saat 15 dakika civarı bir süremizi almaktadır.Tüm bu işlemlerin sonucunda sizden 1 tl gibi astronomik bir ücret talep etmekteyim.

Neden Bu Kadar Ucuz? Bir Garantisi Varmı?

Tabiikide bir garantisi yok, sonuçta blog sahiplerinin yorumları kabul edip etmeyeceğini bilemeyiz.Mesela ben haftada 1 kendi bloguma gelen yorumları takip ederim onaylarım veya onaylamam.Bu sebeple uzun süreye yayılan bir çalışmadır.Sadece ilk aşamada onaysız olan yorumlar link olarak hanenize eklenecektir.Zamanla blog sahipleri yorumları onayladıkça kazanmış olduğunuz link sayısı artar.

Ucuz olmasının sebebi yukarıda saydığım sebeplerden ötürü müşteri memnuniyetini yüksek tutmak amaçlıdır.Çünkü bazı müşterilerimizde kabul oranı yüksek olabilirken bazı müşterilerimizde düşük seviyelerde olabilir.Sonuç olarak az veya çok olsada yaptığımız hizmete & verdiğimiz emeğe karşılık aldığımız ücret çok düşüktür.

Teslimat Ne Kadar Sürüyor?

Sipariş yoğunluğuna göre tüm siparişler gün içerisinde ve 24 saat aralığında yetiştirilmeye çalışılacak.Bu yoğunluğa göre rapor teslimi uzayabilir.Ama ne olursa olsun elimizden geldiğince kısa sürede işler teslim edilecektir.

Not: Bir ortağım yoktur.Tek başıma çalışıyorum.

Hizmet Listesi
1K Blog listesi hazırlama
%40 Oranında başarılı yorumlama
Kabul oranını yüksek tutma amaçlı güzel bir ingilizce ile hazırlanmış yorum
1K Blog listesi pagerank oran raporu
İşlem sonucu %desel değerler başarılı ve başarısız yorum yapılmış blog urlleri

Fiyatlandırma

TL Ödemeler - İşbank - PTT - Misli - 1 TL
$ Ödemeler - Paypal - 1 $

İletişim: PM

Msn: [email protected]

Not2: Kullandığım programı sormayınız.Ama xrumermi diye soracak arkadaşlara kesin cevabım kesinlikle xrumer değil.

Not3: Lütfen satış dışı mesajlar yazmayınız.Sistemimi her ayrıntısına kadar açıkladım.Bir açık kapı bırakmadım.Lütfen satışımı baltalamayınız.Eğe hizmetimi beğenmediyseniz lütfen satın almayınız ve benimle tartışmayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5