İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1k Download 10$ Türkiye'yi Sayıyor Kaçırma!

MaRKeRs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
60893929.png

Arkadaşlar bugün size hotfile'yi tanıtacağım.

Sistemin üyelikleri dosyalarınız indirildikçe seviye atlıyor ve her seviyede daha yüksek kazanç elde ediyorsunuz.

fk65iv.jpg

Ödemeler paypal ve 15$ olduğunda hafta başları otomatik ödeme yapılıyor.

Ayrıca sitede türkçe dil seçeneği mevcut.

Dosyanız aşağıdaki ülkelerden indirilirse para kazanacaksınız.

Ayrıca remote upload destekli ve çok hızlı.

Hizmet & Şartlar
1. Download sayıları sayılan ülkeler: United States, Canada, Norway, Finland, Sweden, United Kingdom, Germany, Latvia, Estonia, France, Spain, Portugal, Italy, Austria, Switzerland, Hungary, Czech Republic, Netherlands, Belgium, Greece, Denmark, Ireland, Poland, Slovakia, Slovenia, Lithuania, Bulgaria, Romania, Australia, Russia, Liechtenstein, Kuwait, Qatar, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Bahrain, Turkey, Japan and Singapore.
2. Referans ile üye yaptıklarınızdan %20 kazanabilirsiniz.
3. FTP tabanlı olarak çalıştığı üyelik paneli üzerinden kopyalardan kopya oluşturma, isim değiştirme, klasörleme gibi işlemler yapılabilir.
4. Sadece tamamlanan indirilmeler sayılır ve premium üyelerden bir kere puan gelir.
5. FTP upload, Remote Upload, Link List, File Manager (rename,copy,delete,move files)
6. Otomatik yedekleme vardır dosyalarınız silinmez.
7. Ücretsiz üyeler 128kb indirme limiti vardır, premium üyelerde limit yoktur.
8. Sitede pop-up ve benzeri reklam yoktur, kullanıcı dostudur.
9. Kazancınız 15$ olduğunda Epassporte,Paypal, Webmoney ödeme yollarından istediğinize ödemeniz yapılır.
10. Ödemeler otomatik yapılmaktadır.
11. Detaylı download istatistik ve kazanç gösterimi

Ve tabiiki ödeme kanıtları.

376ro.jpg

f026bp.jpg

http://hotfile.com/register.html?reff=464593
isterseniz refimi silebilirsiniz :(

Reco.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1k 10 $ vermesi için seviyenin yüksek olması gerek :)Hotfile'yi bilmeyende varmıdır orasıda ayrı bir konu zaten.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bi sorum olucak ben dosya yükledim önce sonra affiliate programına kaydoldum kaydolmadan önce yükledigim dosyalarda sayılır mı affiliate programına ?

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ayrıca bir sorum daha var acaba bnim mi premium a yükseltmem lazım üyeliğimi yoksa indirenin mi premium fln olması lazım daha fazla kazanmam için?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Para kazanmak vs. için değil ama hotfile.com a bende bazen dosya yüklüyorum. Bu konuyu görünce girip bakmak istedimde tukcell le anlaşmışlar ve sms ilede üyelik yapıyorlar. bence bu çok güzel bir özellik.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bu sitelere anca film yükleyip para kazanırsın :) site var aslında ama o kadar zaman yok birde upload hızının biraz yüksek olması lazım.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yükle kazan servisleri iyi kazanç kapıları kesinlikle ben s.matrixten iyi kazandım gerçi ama hotfile baya tutuluyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5