İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1K Hit Yollayana Domain

X

Xman

Misafir
24 sat içinde vereceğim adrese 1k tekil hit yollayan arkadaşa isim tescilden pagerankanaliz.com domaini transfer edilecektir. Domain sıfıdır ve 11 ayı vardır.

X

Xman

Misafir
eywallah hocam :) size kısmetmiş demekki, isim tescil hesabınızı pm atarsanız iş bitimi domaini geçiyim.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşım şöyle bir sorun var ben frame çekiyorum ama extremeye yansımıyor nerde 150 hit oldu yansımıyor aynı sayfadan başka yere frame çekiyorum oraya yansıyor herhangi bir sakıncası var mı sence? herhalde sen extremede görünsün isityorsun

X

Xman

Misafir
Evet extreme önemli benim için şu ana kadar 3 hit görünüyor sadece :(

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet nedenini anlamadım bir türlü allah allah ama diğer tarafta hiti gösteriyor şu an 150 hiti geçti diğer tarafta arkadaşım sen başka birine daha bak ben bunu hallettiğimde dönerim sana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5