İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1k Sitede Adsense'den Ne Kadar Kazanırım?

kimbuadam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1200 tekilli bir web sitem var Adsense Eklemeyi Düşünüyorum Sizce 1200 Tekilli Sitede Hitler Hepsi Organikdir Kaç Para Kazanırım Yardımlarınız İçin Şimdiden Tşkler

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bunu tahmin edebilmek için sitenin içeriğini bilmek gerekir. tabii reklam yerleşimleri de kazancı etkileyen bir diğer faktör. en iyisi kendin deneyip, test etmen. :yeho

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sitenin konusu, sektörü, yaşı, alanı.. hepsi birer etkendir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
içeriğine dikkat et illegal bişeyler paylaşma
benim eski forum sitemde 1-1,5 k hitte günlük 2$ a kadar çıkıyordu
reklam yerleşimi çok iyi olmalı, konu içlerine odaklanmalısın reklam eklerken, anasayfayı kirletme reklamlarla, bağlantı tipi reklamlar iyi veriyor

kimbuadam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
içeriğine dikkat et illegal bişeyler paylaşma
benim eski forum sitemde 1-1,5 k hitte günlük 2$ a kadar çıkıyordu
reklam yerleşimi çok iyi olmalı, konu içlerine odaklanmalısın reklam eklerken, anasayfayı kirletme reklamlarla, bağlantı tipi reklamlar iyi veriyor
bilgilendirmelerin için tşkler depresan

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Türkçe ise hemen bırak İngilizce bir site aç :)

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Genel içerikli bir site olduğunu varsayarak söylüyorum; günlük 1-6 Dolar arasında bir kazanç sağlayabilirsin.. Bu işi ne kadar çok bilirsen o kadar çok kazanırsın..

kimbuadam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Genel içerikli bir site olduğunu varsayarak söylüyorum; günlük 1-6 Dolar arasında bir kazanç sağlayabilirsin.. Bu işi ne kadar çok bilirsen o kadar çok kazanırsın..

Anladım Hocam Şimdilik 2$ Seyrinde Adsense Hiç Kullanmadığım İçin Ama Şuna Emin Oldum En Çok Kazandıran Adsense

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
İmzandaki siteye Adsense almayı nasıl başardın? Büyük ihtimal ödemeyi alamadan banlanacak hesabın.

turkogluturk

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
reklamlara tıklanmaya bağlı bişe bide hitler organik ise değilse zaten hesabı yakında bumlatırlar.ama iyi kazanırsın işini bilirsen

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bu Alanda Bir İlki başardım Galiba :D Eee Webmaster olmak Böyle Birşey Olsa Gerek

Gerçi benimde Adsense başvurum kabul edilmemişti. Bende Flixya ile aldım :D Adsense hesabımda 2 tane sitem var (İkiside İngilizce). 2 gün önceki kazancım 5 tıka 1.63 $ ve dünki 4 tıklamaya 1.69 $ verdi. Bu sabahtan beri 2 tıka 0.60 $ vermiş. 2 sitenin organik hiti toplamda 40-50 arası değişiyor :D Nedenini bilmiyorum ama yabancılar reklamlara çok tıklıyor :yeho

kimbuadam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Gerçi benimde Adsense başvurum kabul edilmemişti. Bende Flixya ile aldım :D Adsense hesabımda 2 tane sitem var (İkiside İngilizce). 2 gün önceki kazancım 5 tıka 1.63 $ ve dünki 4 tıklamaya 1.69 $ verdi. Bu sabahtan beri 2 tıka 0.60 $ vermiş. 2 sitenin organik hiti toplamda 40-50 arası değişiyor :D Nedenini bilmiyorum ama yabancılar reklamlara çok tıklıyor :yeho
Hit Çok Azmış Hocam Hiti Yükseltsen Baya Kazancin İyi Olur Yani 4 Tıka 1.63 Verse 100 Tika Neler Verir Neler Çalışmana Bile Gerek Kalmaz:tili

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Hit Çok Azmış Hocam Hiti Yükseltsen Baya Kazancin İyi Olur Yani 4 Tıka 1.63 Verse 100 Tika Neler Verir Neler Çalışmana Bile Gerek Kalmaz:tili

Sitemin hiti 10-15 arası değişiyordu sonra birden sitemin hiti 2-3 kat arttı. Son 4 gündür 30 un altına inmiyor hit. Fazla hit gelmemesinin sebebi İngilizce sitelerde rekabetin fazla olması. Ama bir kere yolunu buldun mu iyi paralar kazanırsın. Ben 40-50 hitle bu parayı alıyorum 1000 hit olsa kim bilir ne kadar para gelir :) Parayı alırsam ilk işim bilgisayarın ramini ve ekran kartını değiştirmek olacak. Birde siteye Radoy'dan pagerank bombası paketini ve 200 sosyal imleme paketini alacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5