İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1k'lık sitede doğru düzgün reklama tık yok?Tavsiyeleriniz

dantelizbiz.blogcu.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dantel,El işleri,Örgü Blogu neredeyse 1250 tekil hitim var ama kazanç çok düşük bazı günler 40 tık zar zor oluyor..Bence eskiye göre az temayı değiştirdim geçenlerde değiştirmeden önce bir ara 120 lere kadar çıkmıştı tık.Reklam yerleşimi hakkında değişiklik yapmayı düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kadınlar tembeldir :) Sağda kaydırma çubuğunun yanına koy gökdelen reklamlardan. İçerik gibi dursun. Link renkleri ise standart mavi olsun. Arkaplan ve kenarlıklar site renginde. Reklamı kaydırma çubuğunun yanında koy ki sayfayı kaydırırken reklamları görsünler reklama tıklamak için de mouse imleci uzun yol katetmesin ki ziyaretçilerin tıklamaya üşenmesin :D

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gördüğüm kadarıyla siteniz görsel öğelerle ( resim - foto ) ziyaretçilerin isteklerini karşılamak üzerine açılmış bir site,

bu tarz sayfalarda tavsiyemiz :

Resim çevrelerinde reklam yerleşimi,
Kalabalık ve karışık yerlerin yerine sadece ve dikkat çekici alanlara reklam yerleşimi...

Yazı-makale tarzı sayfalarda ise : yazı ortası,altı veya başlık altı ... ;)

hayırlı kazançlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5