İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1milyonluk youtube video db si

E

ErsinAcar

Misafir
Adımı anmayın lem milleti bana düşman etceniz :D 750 gerçekten yüksekmiş ama arkadaş o fiyatı biçmiş emeğine saygı duymak lazım...
o datayı toplamak için server lazım 5milyon satırı windows üzerinde çalışan bi DB de toplayamazsınız :)

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Adımı anmayın lem milleti bana düşman etceniz :D 750 gerçekten yüksekmiş ama arkadaş o fiyatı biçmiş emeğine saygı duymak lazım...
o datayı toplamak için server lazım 5milyon satırı windows üzerinde çalışan bi DB de toplayamazsınız :)

hiç 5milyon'lu bi db'm olmadı ama sql üzerinde tutarım sandım bi an :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

:) yapmayın gözünüzü sevim 5 milyon satırdan da fazlası tutuluyor win sistemlerde
ama arkadaşımızın biçtigi degere laf söylemek de kimsenin haddine olmamalı
"Serbest piyasa" diye bir olgu var
kapak olsun diyen arkadaşıda Esefle kınıyorum.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Socket işlevi olan herhangi bir programlama dilini öğrenin, istediğiniz siteden istediğiniz miktarda datayı kendiniz kaydedin... Kendi botunuzu oluşturun hatta. Spylarınız olsun türlü türlü :) Hala bu tür şeylerin peşinde mi koşuyoruz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5