İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

1TL'ye CANAVAR 'ınız olsun sevimli mi sevimli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domain Usta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
6pawzo.jpg

Oyun, müzik, eğlence, mitler toplumsal ve kişiler korkular bu canavar gibi bir karakter hangisine gitmezki.
Bu isme her türlü site olur

Bazı isimler güneş tutulması gibidir piyasaya kolay kolay düşmez.Bu domaini kaçırmayın üzülürsünüz.

CANAVAR.ORG

30.01.2010- 30.01.2011

Reg : Godaddy

Başlar:1TL

Artar : 4 TL

Hemen Al : 199TL

Son tekliften 24 saat sonra arttırım biter.Ayrıca acil nakit ihtiyacından dolayı makul değerlere erişebilirse arttırımı aniden bitirme hakkımı saklı tutuyorum.

Ödeme: Garanti.

Çoklu forum satışıdır. Konunun ve domainin asıl sahibi akay'dır.

T

trgy

Misafir
Son tekliften 24 saat sonra arttırım biter.Ayrıca acil nakit ihtiyacından dolayı makul değerlere erişebilirse arttırımı aniden bitirme hakkımı saklı tutuyorum.

Böyle birşeye izin veremem düzeltirseniz sevinirim. Ya 24 saat sonra biterin ya da teklif usulü yapın.

Domain Usta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Böyle birşeye izin veremem düzeltirseniz sevinirim. Ya 24 saat sonra biterin ya da teklif usulü yapın.

Problem nedir?

Eğer, son teklifi beğenmezsem istediğim kadar uzatırım artırımı deseydi konu sahibi tamam. Ama şuanki satışta bir problem yok.

T

trgy

Misafir
Bu sorun daha önce burada yaşandığı için izin veremem. Hatta bu olay iyinet.com'un satışında gerçekleşti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5