İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2,258 adet oyun acele edin resimler ve database dahil(mega game pack)

M

MasterTR

Misafir
bu ip ile hicbir i$ yapmiyorum yogunluk olmasi imkansiz

birileri sanirim saldiriyor

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harikasınız ya valla helal peki o database dosyalarını nasıl kullanabiliriz?

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar ben indiriyordum yaklasik 100 MB indirdi ama şu an bağlanamıyor diyor. Sorun mu var acaba.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet tekrar bağlantı kurulmuş. Bu hizmeti gören arkadaşlara teşekkürler. ne kadar Mysql ile bu sistemi kuramicak olsakta. :) En azından oyunlardan yararlanırız :)

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
MasterTR konu dışı ama bu linki verdiğin sunucun FDC de sanırım. Makinaya bağlı port ne kadarlık? Çünkü 10kb ile indiriyor. Bu arada arkadaşlar içinde klasik bir FDC kesintisi düzelir birazdan 3-4 kişi flashgetle çekmeye başladıysa...

M

MasterTR

Misafir
edit : pardon pardon ayarlarda sorun varmi$ duzeltiyorum ayarlari bir sn bekletcem

M

MasterTR

Misafir
abiler apache ayarlarini vs editledim elimden geleni yaptim ama sorun nedir cozemedim

sizin icin 2. bir servera atiyorum suan

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla yoruyoruz seni ya :( çok saol yardımsever insanların olması insanı çok mutlu ediyor

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ancak ben yaklasık 200 MB indirdim bu (onceki) serverda çalışacak mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5