İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2-3 Sene önce aldığım Adsense hesabı silinmişmidir?

hydryllin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maili hatırlayamadıgımdan giremiyorum
Aferim bana
silinmiştir diyorsanız hiç uğraşmayayım?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
adsense başvur
şu şu sitelerim sizde kayıtlıydı falan de, şifremi mailimi unuttum de, bakalım ne yapabilecekler

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
belli olmaz dönebilirler, yoğunlar biliyorsun

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bende silinmiştir diyordum ama 2-3 yıl sonra girebilmiştim hesabıma.Hala duruyordur belki.

hydryllin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maile otomatik cevap geldi
Forumda ise birşey yok.Pek sanmıyorum gelceğini.Eski üye oldugum sitelere baktım 2 tane gmail hesabı buldum 2 hesaplada giremedim.Silinmiş olabilir

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adsense belli aralıklarla bu tip hesapları siliyor diye biliyorum ama belki şansına duruyordur :)

hydryllin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Edakcks;

Biraz geç oldu ancak, sizler için önemli olabileceğini düşündüğüm bilgilere eriştim. Umarım faydalı olur.

Öncelikle sizler gmail hesabınızı silmiş bulunuyorsunuz, bu durumda Adsense hesabınız şu an için aktif durumda, ancak ilgili hesaba erişim için gerekli olan mail adresi mevcut olmadığından, hesabınıza giriş yapamıyorsunuz. Yeni bir başvuru yaptığınızda sizler için bir red gerekçesi ile birlikte bir mail ve içeriğinde de bir link bulunmaktadır. İlgili linkten yönlendiğiniz forma gerekli bilgilerinizi girerseniz, başvuru yaptığınız mail adresi ile Adsense hesabınızı ilişkilendirmiş olursunuz.

Yani sizlere gelen red mailinde gerekli detaylar mevcuttur.

Güzel gelişmeleri bizimle paylaşmanız temennisi ile....

Böyle birşey buldum fakat yine umudum olmadan adsense başvurusu yapacagım

Loader

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir kaç ödeme aldıysanız silnmz mail adresinizi hatırlıyorsanız yardımcı olabilirim

hydryllin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç ödeme almamıştım hocam.Ama hangi sitede yayınladığımı biliyorum :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5