İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2,5 Yıl Önce Ban Şimdi Başvuru ?

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, bundan 2,5 - 3 yıl kadar önce banlanmıştı bir sitem.. Ve sonrasında ben, Host firmamı, Domainimi içeriğimi, Herşeyi değiştim, Yeni bir site gibi düşünün.. Ve aradan 3 Yıl geçti diyelim..

Fakat Ben Aynı Pc' deyim, Başvuru yaptım O Banlanmadan sonra kurdugum site için yani 3 yıllık site için tertemiz..

Kabul olunur mu ?

Az önce bir konuda permission bişey yazmıştı aynı pc de olmazsan sorun yok felan, O yüzden merak ettim..

Teşekkürler.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Banlanan siteyle mi başvuru yaptın?
Daha önce banlandığında ve şu anda yaptığın başvuruda aynı adres ve ad soyadla mı başvurdun?

Farklı bir site, farklı bir kişi adı ve adresiyle başvurduysan, siten kabul edilebilecek düzeydeyse bir problem çıkacağını sanmıyorum. Tabi bu bir tahmin.

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlanan siteyle değil.. Banlanan site 3 yıl önce abc.com du banlandıktan sonra Hemen domain değiştim, host değiştim, içerik farklı oldu... Ve 3 yıldır def.com...

Adres farklı.. Soy isim aynı.

Bekliyorum bakalım..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ben farklı bir siteyle, aynı isimle farklı adresle başvurdum, kabul oldu...

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olur zannedersem. Birde banlanan sitelerin önünü açsalar ne güzel olur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5