chat ege.net sohbet

2,99TL,DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA YUKSEK HİZLİ VE SSD HOSTİNG

sorcima

Yeni Üye
Katılım
7 Ocak 2016
Mesajlar
4
Yaş
40
İşinde oldukça başarılı ve öz verili bir şekilde çalışan insanlar ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edindik. Alan adları, wep hosting, sunucu kiralama, barındırma ve en önem verdiğimiz konu olan güvenlik gibi bir çok alanda sizlere beklediğiniz hizmeti sunmaktayız. Beklediğiniz hizmeti sizlere olması gerektiği gibi beklentileriniz dahilinde sorunsuz olarak sağlayabilmek için sizlere tahsis edilen servislerimiz ile sorularınızı kolaylıkla çözüme kavuşturabileceksiniz. Gerekli donanıma ve kapasiteye sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.
Hizmethosting.com olarak 7/24 sizlere destek veren servislerimiz ile tüm sorunlarınıza çözüm bulacak. Ve zaman kaybı kesinlikle yaşamayacaksınız. Sizlere yüksek standartlarda sunacağımız hizmetlerimizden oldukça memnun kalacağınızdan eminiz. Çünkü neyi nasıl yapmamız gerektiğini biliyoruz.
bilgi
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst