İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Adet Arama Hacmi Yüksek Uçak ve Otobüs Bilet Satışı Domaini

yasinsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.Uçak Bileti Domaini

Domain Adı : Ucuzaucakbiletim.com

Bitiş Tarihi : 09.09.2017

Kayıt Firması : Güzel Hosting

Transfer Ücreti : İster aynı firmada ücretsiz üstüne alabilir ister başka firmaya(transfer ücreti alıcıya aittir.ama ufak bir indirim amaçlı ücretten düşülebilir.)

Minimum Fiyat : 2500 TL

Satış Süresi Bitiş Tarihi : Son tekliften 48 saat sonra biter.

Minimum Artış : 50 TL

Hemen Al : 7500 TL

Özel Notlar : Yeni kayıt edilmiş ve arama hacmi olarak alan adları satım sitelerinde ve arama motorlarında yüksek arama hacimli gözüken bilet satışları alan adlarından biridir zaten satışını alanadları.com'a koydum isteyen burdan isteyen ordan teklif verebilir.

Acil ya üniversite için yada askerlik için(karar veremedim) nakite sıkıştığımdan güzel alan adları düşünüp araştırıp alıyorum.

2.Otobüs Bileti Domaini

Domain Adı : Ucuzaotobusbileti.com

Bitiş Tarihi : 09.09.2017

Kayıt Firması : Güzel Hosting

Transfer Ücreti : İster aynı firmada ücretsiz üstüne alabilir ister başka firmaya(transfer ücreti alıcıya aittir.ama ufak bir indirim amaçlı ücretten düşülebilir.)

Minimum Fiyat : 2500 TL

Satış Süresi Bitiş Tarihi : Son tekliften 48 saat sonra biter.

Minimum Artış : 50 TL

Hemen Al : 7500 TL

Özel Notlar : Yeni kayıt edilmiş ve arama hacmi olarak yukarıdaki uçak bileti domaini gibi alan adları satım sitelerinde ve arama motorlarında yüksek arama hacimli gözüken bilet satışları alan adlarından biridir zaten bununda satışını alanadları.com'a koydum isteyen burdan isteyen ordan teklif verebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5