İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 2 Adet Kaliteli Blogdan Tanıtım Yazısı

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba, kaliteli denilecek 2 blogdan tanıtım yazısı yayınlama fırsatı için hoşgeldiniz.

Bloglar ilk açıldığından beri bizim elimizde geliştirilmiş, bol içerikli ve güncel,sağlıklı bloglardır.

site 1

alexa 8k
DA 31 PA 42
Hit kaynağı %99 Google.
site yaşı 4.7 yıl

Site 2

Alexa 24 k
DA 14 PA 26
site yaşı 1
hit kaynağı %99 google
2 Site için

bu 2 siteden tanıtım yazısı 50 TL. Sağlam doğru düzgün blog arayanlar için iyi fırsat diye düşünüyorum,iyi günler.

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
getırısı ne olacak ? mesala googlede yukselme ve googlede hıt cekme olacakmı ? bılmedıgımden soruyorum.

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
getırısı ne olacak ? mesala googlede yukselme ve googlede hıt cekme olacakmı ? bılmedıgımden soruyorum.

Google bu linkleri görünce sitenize kalite olarak daha fazla değer biçecek. Link sayısı yüksek olup da düşük hit alan site yoktur. Tanıtım yazısında amaç direkt hit değil;orta-uzun vadeli yatırımdır. Her ama her sitenin linke ihtiyacı vardır ve SEO konusunda en işe yarar yöntem tanıtım yazılarıdır

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
PM'ler atıldı. Referans lazım değil,tanıtım yazısında referans diye bir şey yoktur. Mantıksız post kasmayalım

pbstasarim

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
pm alabilirmiyim iki site için ve yazıların belli bir süre sonra silinme durumu yok dimi üstadım .

myakut

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Site adreslerini konu linki ile iletebilir misiniz. Mümkünse iletişim bilgilerinizi de iletiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5