İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 adet PR5 siteye link vermek aylık 15 YTL

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.hadiyaa.com adreside link reklam referanslarımız arasına katılmıştır.

Sizlerde PR güncellemelerinin yoğun olduğu şu sıralarda sitelerinizin PR değerlerini yükseltmek isterseniz link reklam uygulamalarından yararlanmaya çalışın.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatlariniz uygun, ama suna dikkat cekmek isterim ki pr güncellemesine 2 - 3 hafta kala alinan linklerin PR a katkisi olmaz genelde.
Yine de reklam icin uygun bir fiyat.
Yalniz text linklerin nereye konacagini bulamadim son verdiginiz sitede ve blog sitesinde.
Bir de ödemeler nasil yapiliyor ?

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeleri iş bankası hesabımıza havale yolu ile yapabilirsiniz.Şu an 2 kişi daha referanslarımız arasına katılmak için bize ödemede bulundu.

En çok 15 link alınacaktır bu sınıra ulaştığımızda başka link alamayacağız.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler TRinsanrehberi, verdiğin konuyu incelerim. ;)

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitelerimiz arasına http://www.duslersokagi.com adreside katılmıştır.

Katılımcılara teşekkür ederiz. Unutmayın ki PR değeri yüksek sitelerden link almanız sitelerinizin PR değerlerinin yükselmesine katkısı olur, ayrıca Google aramalarında sayfalarınız daha hızlı indexlenir.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme seklini bellirtmediniz ki. Bir de linklerin nerde olacagini söyleseniz ona göre bir karar verebiliriz

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme banka havalesi ile T.C. İş bankası hesap numaramıza olacak.

Özel mesaj (PM) ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca linkler şu şekilde ekleniyor.

<a target="_blank" title="Sitenizin adı" href="http://www.siteniz.com">Sitenizin adı</a>

www.Turkcms.com ve www.Ekshi.org adreslerine girip yukarıda vermiş olduğumuz referans linklerin nereye eklendiklerini rahatça görebilirsiniz.

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 adet boş link alanı kalmıştır, ilgilenen arkadaşlarımızın bilgisine.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekshi' Alıntı:
3 adet boş link alanı kalmıştır, ilgilenen arkadaşlarımızın bilgisine.

Telefonda sorduğun soruya cevap verecek vaktim yoktu kusura bakma!

forumdan sorarsan (açık bir şekilde) ben cevap veremesem de cevap verecek MUTLAKA çıkar

sen de bir başkası da olay konusunda bilgilenmiş olur.

genel olarak tek kişiye verilmiş cevapların sözlü olarak o zaman diliminde kalıp gittiğini düşünüyorum. O yüzden sesli diyaloglarda sözkonusu olan şeyleri gerek duyarsam yazılı hale getirip insanlar merak ettiklerinde işlerini görebilmesini sağlamaya çalışrım.

Saygılarımla İ.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5