İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 adet ücretsiz domain + 250 GB Reseller 2 TB Bw = 10$

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar www.netfirms.com yıllık 10$ ücrete 2 adet domain kayıt veya transfer, 250 Gb disk alanı 2 Terabyte Bw li sınırsız domain eklenen reseller veriyor. Yıllık sadece 10$ ödeme seçeneği sadece kredi kartı. paypal kabul etmiyor. ben 2 haftadır kullanıyorum gayet memnunum almak isteyenlere tavsiye edebilirim.

https://secure.netfirms.com/signup/netfirms.com/domainconfigure.php?pid[]=10&selloption[]=alacartes

adresinden kayıt etmek veya transfer etmek istediğiniz domaini seçin. daha sonra indirim kuponu yerine max yazın 120$ fiyatın 10$ a düştüğünü göreceksiniz.

Saygılarımla,

damAster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginç. Her MAX yazanın bu indirimden faydalanması söz konusu ise neden yazmayanlara 120$ a verelim diye bi düşüne olmuş anlamadım. MAX değilde kod gibi bişey söylesen açık buldun derdim :p

Volkan333

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitede yazan bi kampanya bu.Yani açık falanla alakası yok

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginç. Her MAX yazanın bu indirimden faydalanması söz konusu ise neden yazmayanlara 120$ a verelim diye bi düşüne olmuş anlamadım. MAX değilde kod gibi bişey söylesen açık buldun derdim :p

aslında açık da buldum. bu siteden ücretsiz 25 mb host 1 gb bw alabiliyorum :D rakamlar biraz daha yüksek olsaydı dağıtırdık burda ama 25 için gerek yok :)

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainleri transfer edebiliyozmu başka bir yere? yoksa adamlar bizden uzatacan yoksa olmazmı diyolar?

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Netfirms çok eski bir firma. Üstelik bundan 5-6 yıl öncesinde ücretsiz hosting sağlıyordu. Benim de 2 domainim var orada. MAX mantığı şu: Bu sene domaine (2 adet) 10 dolar veriyorsunuz. Ancak 1 sene sonra domainler 9.95 ve advantage hosting aylık 9.95. Şu an yenilememe az kaldı ancak bir problem görmüyorum. Serverina gelince yeni başlayanlar için MAX iyi bir başlangıç. Yalnız MYSQL için ayrı server kullandığını da peşinen söyleyeyim. Plesk, cpanel vs. gibi köklü bir paneli olmamakla beraber, paneli kullanışlı.
Ben bir başlangıç yapayım, seneye durumu tekrar değerlendireyim diyenler için uygun bir hizmet. Ama trafiği olan bir siteniz varsa canınızı sıkabileceğini düşünüyorum.

B

baronmarty

Misafir
bu mysql ayarlarını nasıl yapıyoruz ben cozemedim localhost ne olcak mesela onu anlatırsan sevinirim

Adamin1i

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir de bu netfirms firmasıyla çalışan bir arkadaşım şu konuya açıklık getirebilir mi? Bu 120$'ı 10$'a düşüren kodu kullandığımız pakette açtığımız her domain için ayrı panel girişi sağlayabiliyor muyuz?

Bir de bu pakette sanırım sadece 30 adet mysql database imkanı sağlıyor?

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayır 1 kullanıcı hesabı yani hosting hesabı açıyorlar. Tüm domainleri, mysql db.leri, hazır uygulamaları (wordpress,joomla vs.), .htaccess vs., ssl vs... aynı panelden yönetiyorsun.
Hosting 30 MYSQL db ile sınırlı. Sınırsız domain host edebilirsiniz (eskiden subdomainler dahil 30 ile sınırlıydı şimdi değil). Ben şahsen yeni başlayanlar için ekonomik çözüm diyorum. Ancak fazla şey de beklemeyin ve herzaman MYSQL yedeği alın, bazen uçma tehlikesi de yok değil...
Not: Bir dahaki seneye domain yenileme ücreti: 9.95 , Hosting yenileme 119.5 dolardı sanırım. Ayrıca domain alırken verdiğiniz kredi kartının resmini maille göndermenizi isterlerse şaşırmayın...

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden istediler ve gönderdim :) yoksa hesabı kapatıyorlar ve reglenen domaini siliyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5