İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Adet Yapım Aşamasında Teması |TR| ÖBÖ

Cengiz_Han

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Selamlar,en az 2 aydır bilgisayarımda yayınlanmayı bekleyen 2 temayı bugün sizlere sunuyorum.Çevirisi uzun süre önce yapılmıştı.Ancak çıkan sorunlar yüzünden yayını iptal edildi. Ardından sorunlar giderilse de bu sefer ben yayınlamaya üşeniyordum. Bu güne kısmetmiş demek.

Çoğu kişi site tasarımı yaparken gelen kişilerin yapım aşmasında ya da bakım var gibi sayfalarla karşılaşmasını ister.Bu çuğunlukla yapım aşamasında indexi ile mümkündü ancak bu tür temaları WordPress’te de görmek mümkün. Aslında sizlere 3 tema suncaktım. Lakin 3. tema biraz sorunlu bir tema.
Galeri teması,kişisel siteler içine tema vb. yayınladıktan sonra bu sefer bu tür bir tema sunmak istedim sizlere.

Daha önce 5 tema yayınlamıştım bu 2 siyle beraber 7 temaya çıktı.Devamı her zaman olduğu gibi gelecek. Bu süre zarfında çevirsini yaptığım temaları kaynak göstererek yayınlama zahmetinde bulunan tüm erdem sahibi kişilere de teşekkür etmek istiyorum.

Direkt o temalara geçelim isterseniz.

Tema Adı: BeBack | Tema Yapımcısı: Worspop| Türkçeleştiren: ÖBÖ

Her iki temanında tema ayar panelinden değişiklikler yapabilir temada yer alan açıklama kısımlarını değiştirebilirsiniz.Bu temaya baktıktan sonra isterseniz ikinci türkçe temamıza geçelim.Bu tema da bir önceki tema kadar sade ve şık olduğunu düşünmekteyim.Ayrıca bu temada 5 adet renk seçeneği de mevcut.İstediğinizi seçebilirsiniz.

Tema Adı: Landis | Tema Yapımcısı: Themes Kingdom | Türkçeleştiren: ÖBÖ

Önizleme İndir

Temaları çevireli dediğim gibi 2 ay oldu belki gözümden kaçan yerler oldu tam hatırlamıyorum.Bir hatamız olduysa affola.Umarım beğenirsiniz.

Peki daha önceki çevirdiğin Türkçe temalar hagileri idi?

iTheme2
Wawe-Skin Teması
Glowin Teması
Galleria Teması
Copperific Teması

Kaynak: Türkçe Yapım Aşamasında Temaları [2] WordPress

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Teşekkürler fakat önizleme ve indir butonlarını linklemeniz gerekli :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Oldukça başarılı. Birçok kişinin işine yarayacaktır. Teşekkürler.

H

halilarici

Misafir
Şimdi teşekkürler.Kaynağada baktım.İşime yarayacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5