İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Ayda 90 Milyar Kazanılır mı?Masterkazanç inceleme

small46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Masterkazanç adlı eseri inceleyip size anlatabilmek adına satın aldığımı daha önceki yazılarımda belirtmiştim.Serdar Yüksel'in kötü bir laptopla başlayıp 2 yılda 90 milyar kazandıracak olan yöntemleri neydi.Öncelikle bunu çok merak ettiğim için ürünü aldım,hem de sizlere bilgi verebilecektim.Sen de benim yıllar önceki halim gibi internetten para kazanmayı arzu ediyor olmalısın.Arkadaşım baştan sana hemen söyleyeyim bu çok kolay olmayacak.Yani internet sitelerinde gördüğün bazı sloganlar,mesela ''oturduğun yerde para kazan.'' yok ''Yattığın yerden para kazan.'' lafları fazla iyimser.10 yıla yaklaştığım şu günlerde daha yeni yeni bir şeyler kazanıyorum,diyebiliyorum.Tabiki bunun sonu yok.
Neyse gelelim konumuza önce Serdar Yüksel'in şu kanıt videosunu izlemeni isterim,açıkçası ben çok etkilenmiştim.

Devamı için
http://paraposta.blogspot.com/2013/07/masterkazanc-icerigi-ve-bolumleri.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5