İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Aylık sitem indexlenmiyor.

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
2 Aylık sitem indexlenmiyor.

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba ,yaklaşık 2 ay önce kurdum.İlk başlarda girdigim YAZILAR GOOGLE İNDEXSİNDE GÖRÜNÜYOR. .İlkbaşlarda yazdıgım bu yazılar indexlenmiş işte 28 sonuç

http://www.google.com.tr/search?hl=...://internettenkazanma.com/&btnG=Google'da+Ara

Sonraki yani yaklaşık 3 hafta önce ekledigim yazılar indexde görünmüyor.Bir arkadaş ile aynı zmanda kurmuştuk onun sitesi yazdıgı yazı bir gün sonra indexte cıkıyor amam benim ki cıkmıyor.Ona sordugumda backlinkscalışması yapmam gerektigini söyledi.
Sizce bu düşüncesi dogru mu.
AYRICA BU GÜN EN ÜSTTTEKİ BACKLİKS CALIŞMASI YAPTIM.
ŞİMDİDEN TEŞKKÜRLER ARKADAŞALR
AYRICA BANLANMA İHTİMALİM VAR MI
ADRESİM:http://internettenkazanma.com/

Tek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
indexlenmemesi normal google sitemap eklentisini kurunuz ilk basta daha sonra google webmaster tools dan siteninizi verify ettiriniz ve sitemapinizi tanitiniz bunlari yaptiktan sonra yazilariniz 1-2 hafta icerisinde index almaya baslayacaktir hepsi almayabilir ilk baslarda size onerim yazdiginiz yazilari hergun ayni saatde yayimlayin bir sure boyle devam edin daha sonra faydasini goreceksiniz kolay gelsin.

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
indexlenmemesi normal google sitemap eklentisini kurunuz ilk basta daha sonra google webmaster tools dan siteninizi verify ettiriniz ve sitemapinizi tanitiniz bunlari yaptiktan sonra yazilariniz 1-2 hafta icerisinde index almaya baslayacaktir hepsi almayabilir ilk baslarda size onerim yazdiginiz yazilari hergun ayni saatde yayimlayin bir sure boyle devam edin daha sonra faydasini goreceksiniz kolay gelsin.
Şu an indexleniyor.Ama dediklerinzi yapacagım.Bide sitemin başında www neden yok anlamadım onu

Cans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
26 index 4 resim index 23 yandex index
benimde yandex index almıyo :)
şöyle;
arkadaşın dediği gibi sitemap cart curt yolla.
robot.txt oluştur(çok önemli)
siten güncel değil gibi siteni sürekli güncel tut en kötü ihtimalle günde 1 yazı gir.

www dediğine takma salak salak işler.sen www.site.com da yazsan site.com da yazsan aynı siteye girer.

9 ay olmuş 26 index çok az yüksek sitelere bakarsan indexleri 200 binlerde.
bol hitler...

haa bide dmoz kaydı yaptır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5