İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 Boyutlu Videoları 3 Boyutlu İzleyin

GoLDbErK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3D Video SAMedia3D Player v1.0.0.3 (2 Boyutlu Videoları 3 Boyutlu İzleyin)

3dvideosamedia3d.jpg

3D Video SAMedia3D Player bir medya oynatıcıdır. Fakat diğer medya oynatıcılardan farkı oynattığınız 2D yani normal videoları sahip olduğu özel teknoloji ile "on the fly" yani anında 3 boyuta çevirerek ,3 boyutlu olarak izlemenize imkan verir.İçinde crack mevcuttur...

Ben Kullanıyorum Bayağı Eğlenceli :)

DOWNLOAD :

http://hotfile.com/dl/127054474/83dc8b0/3D_Video_SAMedia3D_Player_1.0.0.3_3.rar.html

http://www.multiupload.com/ZJ3BG7OUWG

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bir program vardı Metin2'yi 3D yapıyordu ve sanki oyunun içindesin gibi oluyordu :)

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cok güzel ekran kartı yakıyo haberiniz olsun :(

bu arada istanbul bahcelievlerde oturan varsa kullanmadığı ekran kartını bana bağıslıyabilir :(

GoLDbErK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cok güzel ekran kartı yakıyo haberiniz olsun :(

bu arada istanbul bahcelievlerde oturan varsa kullanmadığı ekran kartını bana bağıslıyabilir :(
Hiç bir program ekran kartı yakmaz kolay kolay bende kullanıyorum hatta normalde ekran kartım çok ısınıyor ama photoshop gibi ağır programlar da kullanıyom hiçbişe olmuyor sorun sizdedir buyuk ihtimal...

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hiç bir program ekran kartı yakmaz kolay kolay bende kullanıyorum hatta normalde ekran kartım çok ısınıyor ama photoshop gibi ağır programlar da kullanıyom hiçbişe olmuyor sorun sizdedir buyuk ihtimal...

abi her türlü oyunu oynayabiliyodum en son bu 3 boyut işine girdim cöktü :D belki benden kaynaklanıyodur ama bilmiyorum yinede bi uyarıyım simdi anakartdan yararlanıyorum

GoLDbErK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya şimdi bi programın elektronik eşya yakması hiç mantıklı gelmiyor bana bilmiyom :)

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya şimdi bi programın elektronik eşya yakması hiç mantıklı gelmiyor bana bilmiyom :)

:D hocam nasıl yakmaz bilgisayarın herhangi bir donanımına desteklemediği halde asırı yüklenirsen bozulur benim nvidiada desteklemiyodu bunu normalde desteklese zaten kendi donanımda var bu özellik :D denemistim diyodu desteklemiyoruz kardesim sakata geliriz olmaz diyodu neyse olan karta oldu baska seye birsey olmadı bence bu programdan kaynakladı diye düsünüyorum cünkü en son baska bir sey yapmadım bunu kullandıkdan sonra hata vermeye basladı sonra cöktü zaten :D ben uyarıyımda basklarını nolur nolmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5