İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 CURL POST Kullanmak ?

bedavaforum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi geceler

curl ile foruma otomatik giriş yapan bi bot yaptım post kullandım. ve o curl içinde bi post daha kullanabilirmiyim ? otomatik pm atmak için bi post daha kullanmam gereek çünkü yani kısacası bi curlda 2 tane post yapılırmı ?
Yapılırsa örnek verirmisiniz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Login olduktan sonra karşı taraftan gelen cookie ve session bilgilerini de ikinci postuna eklemen lazım, yoksa login olduğunu anlamaz. Cookielerin kapalı olduğu bir browser gibi ikinci refresh de tekrar başa dönersin

bedavaforum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten 1. post'da cookie txt yapıorm. zaten 2. postu şöle yapıorm ben yanlışmı bilmiorm

<?
1. CURL POST
?>

<?
2. CURL POST
?>

böle yapıorm her iki post içindede cookie txt mevcut.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
peki bunu yaparken şöyle bir sorun varsa.. Örnek olarak veriyi çekiyor ama veriyi çekerken eğer title yoksa dataya yazma, sonraki veriye geçi nasıl yapabiliriz ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5