İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

+2 Domain Mp3 İndirme Forumu Satılık

ByGhetto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
  • Selamun Aleyküm Arkadaşlar.
  • Acil Sıkışık Olduğumdan Dolayı Mp3 İndirme Forumumu Satıyorum.Sitenin Yanında Sonra Lazım Olabilecek Yine Bir Mp3 Domaininde Veriyorum.Çünkü 2011 De Bu Forumun Kullanıcılar İçin Değeri Kalmıyacakdır.Ama Bu ve Diğer Tüm Mp3 İndirme Domainlerinden Güzel Tam Bir Metatag Olan Mp3indir.us adresınıde yanında veriyorum.Site Yeni Açılmıs Olmasına Ragmen Googlede Mp3 indir kelimesinde 4. sıradadır 2010mp3indir.com pr1dir,mp3indir.us adreside hiç kullanılmamısdır.
  • Site Mp3 indirme forumu kelimesinde 1.sayfada mp3 indir kelimesinde 4. sayfadadır hergün yükselmekdedir.Backlınk İŞleriyle Ugrasırsanız 1.sayfaya cıkması içten değildir...
  • Site adresi : 2010mp3indir.com / mp3indir.us
  • Site için istenen fiyat: (2 Mp3 Domaini Dahil)150 Lira
  • Sitenin açılış tarihi: 2010
  • Kategori, sitenin içeriği nedir: mp3 indirme forumu
  • Günlük hit sayısı, kaynak link: 100 civarı
  • Domainin yaşı ve Pagerank değeri: - Pagerank 1
  • Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: komple satılık
  • Hosting dahil midir:evet dahil
  • Banlı olduğu sponsor var mı: yok
  • Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
  • Yazılım lisans sonlanma zamanı: yok
  • Ödeme İş Bankası / Ptt İle Alınacakdır...
  • Sitede Çok Az Konu Mevcuttur.Eğer Post Kasılırsa İyi Yerlere Gelecekdir.
  • iletişim: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5