İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 farklı alanda seo destegi!

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1i teoride , digeri pratikte olmak uzre 2 sitem var.

Teorideki sitem oyun sitesi.ve oyun kelimesinde ilk sayfa hedefim.

Bu kelimede ilk sayfa maliyeti nedir?

Pratikteki sitem ise cinsel saglık sitesi.

Bu siteyi de ürün adları aramasinda üst sıraya taşımak istiyoum.
Bunun maliyeti nedir?

X

Xman

Misafir
Oyun kelimesi için en az 5000 lira bir harcama yapman gerekir ve bu durumda bile ilk sayfaya girebilmen çok çok zor, bahsettiğin kelimede ne paralar dönüyor bir bilsen. 5000 lira gibi bir tutar harcayarak ilk 5 sayfa içinde yer bulabilirsin diye düşünüyorum.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
oyunda gerçekten bu paralar dönüyormu? eğer öyleyse reel sektörle boşa cebelleşiyoruz biz. ben oyun kelimesinde uğraşırsam birkaç ayda ilk sayfaya gelirim diye düşünüyorum mesela, e böyle ciddi paralar varsa dediğim gibi başka şeyle uğraşmaya gerek yok.

T

trgy

Misafir
oyunda gerçekten bu paralar dönüyormu? eğer öyleyse reel sektörle boşa cebelleşiyoruz biz. ben oyun kelimesinde uğraşırsam birkaç ayda ilk sayfaya gelirim diye düşünüyorum mesela, e böyle ciddi paralar varsa dediğim gibi başka şeyle uğraşmaya gerek yok.

Çok zor birkaç ayda ilk sayfaya gelmek. Gelirsiniz ama kalamazsınız, gerçekten ben de sizin gibi düşünüyordum ama deneme işlemine geçince 3. sayfa bile zorluyor sizi. Hit o kadar çok ki herkes birbiriyle yarışıyor. :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ciddi bir tutar, ufak bir ekip kurup o kelimede ilk sıraları zorlanabilir ama tabiiki iyi araştırmak gerek sadece oyun kelimesi ile hit çekildiğini sanmıyorum ben, en azından 150/200k hit oyun kelimesinden zor diye düşünüyorum

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5k tl ile 3. sayfa tamam da 3. sayfada hitler nasıl ?
ya da ilk sayfadaki sitelerin hitleri , gelirleri nasıl?
eğer 5k tl harcayıp da 5k hit alıcaksam deymez , ama eğer bir hiti , bir geliri olucaksa neden olmasın?

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ciddi bir tutar, ufak bir ekip kurup o kelimede ilk sıraları zorlanabilir ama tabiiki iyi araştırmak gerek sadece oyun kelimesi ile hit çekildiğini sanmıyorum ben, en azından 150/200k hit oyun kelimesinden zor diye düşünüyorum

sadece oyun kelimesinden günde 1.5milyon hit dağılıyor desem?

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
5000 iyiymiş ben 1tl bile vermeden ilk 7 sayfaya çıkardım siteyi demek 1.2 sayfa daha çıkartıp satmak lazım

T

trgy

Misafir
3. sayfada 100-150 k hit gelmesi imkansız gibi birşey ben alt sayfaları ile birlikte söylemiştim, ama marka yapmak istiyorsanız oyun kelimesinde üst sıralarda olmalısınız.

Ortalama gelirden bahsetmiştim bir de. :)

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3. sayfada 100-150 k hit gelmesi imkansız gibi birşey ben alt sayfaları ile birlikte söylemiştim, ama marka yapmak istiyorsanız oyun kelimesinde üst sıralarda olmalısınız.

Ortalama gelirden bahsetmiştim bir de. :)

peki oyun kelimesinde kelime bazlı seo çalışması yaptıktan sonra alt sayfalar da aynı oranda yükselir mi ?

X

Xman

Misafir

Oyun kelimesinde ilk sayfada mafya takılıyor :) siz neden bahsediyorsunuz 2 sene önce adamın birini vurdular duymadınızmı hiç...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5