chat ege.net

2 Gb ram 60 Sata Disk Kdv Dahil 18 Tl Yeni Öğretim Yili Kampanyasi

Signature

Onaylı Üye
ÖNCELİKLE BEN DAHIL TUM OKUYAN ARKADAŞLARIN 2018 -2019 EĞITIM ÖĞRETİM YILI HAYIRLARA VESİLE OLSUN.

Fiyatlarımıza kdv dahildir!

30 dk dene memnun kalırsan öde¡

Ürünlerimizde 3 iş günü içinde Para iadesi bulunmaktadır.

6 Aylık ödemelerde 1 ay Hediye , Yıllık Ödemelerde 2 ay Hediyemiz Mevcuttur!!!

+90 551 390 81 14 Whatsapp numaramızdan ve sitemizden ticket gönderek ulasabilirsiniz!

UZNET#2018-2019
600 Mhz Cpu
2 Gb DDR3 RAM
60 Sata GB Raid Disk Alanı
Windows 2008 R2 & Centos 7
18 Tl Satın Al
Stok Adedi : 15 adettir. ​Satin al butonundan sipariş verip sipariş kodunu yorum yapiniz.​​​
Tek seferlik indirim olup aylik - 6 aylik - 1 yıllık ödeme mevcuttur. Diğer koşullarda devam eden aylar 25 tl'dir!

Windows kendi içinden restart görüntümüz

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER
* Kampanyamızda 1 ay, 6 ay ve 12 aylik ödemelerde 12 ay sabit fiyat garantisi sunulmaktadır.
* Ürünlerimizde 3 iş günü içinde geri iade bulunmaktadır.
*Ürün yönetimi müşteriye aittir.
*Centos 7 üzerine panel kurulumlari ekstra ücretlendirilir!
* Yedek alma sorumluluğu müşteriye aittir. Firmamız bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Sanal sunucu paketlerimizde ilk üç format işlemi ücretsiz sonraki format işlemleri $2 ücrete tabi tutulur.Her ip $1 dir.
* Sanallaştırma altyapısı olarak ESXi kullanılmaktadır.
* Sunucular üzerinde T.C yasalarına aykırı illegal içerik (ad*lt, [email protected], [email protected]) barındırılması kesinlikle yasaktır.
* Sunucuların ve network ekipmanlarının tamamı firmamıza aittir.

Kurumsal Bilgiler
Uzmannetwork - Uzman Yöneticilik
Yeni mahalle ismet İnönü caddesi no:108 temel pasajı p/6 Bozüyük Bilecik
Vergi Dairesi : Bozüyük Vergi Dairesi
Vergi NO: 334 033 4210
Web Sitesi :www.uzmannetwork.net

Mail Adresimiz : [email protected]
Tel : 0228 314 55 00 Sabah :10:30 Aksam 17:30
Whatsapp Tel : 0551 390 81 14

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet