İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

2 günde 3 hesap kapatıldı.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu ara adsense onaylamaları hızlandığı gibi banlamalarda hızlandı ercekten hile yapmayan kazanıyor arkadaşlar bana inanın bu bir gercke test edildi onaylandı

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski üye olmanın getirdiği bir avantaj da vardır belki, öyle varsayıyorum ama emin değilim :)

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ara adsense onaylamaları hızlandığı gibi banlamalarda hızlandı ercekten hile yapmayan kazanıyor arkadaşlar bana inanın bu bir gercke test edildi onaylandı
Peki güzel pratikte doğru söylüyorsun da...Gerçekten merak ediyor ve tekrar soruyorum o zaman başkaları maksatlı olarak adsenlerimize peşpeşe tıklatma yapıp banlatmaya çalışıyorsa google bizim başkalarına tıklattırmadığımızı nerden anlıyor.Ve bu yüzden de banlanırsak hile mi yapmış oluyoruz?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
peki sadece google bir hesap açabilirsiniz diyorken 3 hesap veya 8 hesap açmak hile olmuyormu

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam Nedir?
Türk: Çıktığında kanal değiştirilen şey!
Yabancı: Ürün tanıtımına yarayan pazarlama unsuru!
Peki Google Adsense Reklamı?
Türk: Para kazanmaya yarıyan şey
Yabancı: Sitelere hedefli ziyaretçi çekmeye yarıyan sistemdir
ek$isözlük yazarı gibi konusmussun (;
neyse, Allah'a sukur bende bir problem yok,
"Bana dokunmayan Google bin yaşasın" hesabı..
iyi calismalar.

3ddd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazık ya sonunda google a da banleteceksiniz Türkiye'yi

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benimde 2. hesap gitti.. aynı pcden açma gibi bi aptallık yapmıştım.. şidmi yeni site açtım onu yapıyorum ofisteki öteki pcdenm başvuru yapacağım.. çok kötü koyuyor ya 55 $ birikmişti.. günlük 3$ gelmeye başlamıştı :( off.... psikolojik danismanim theersin saolsun moral verdi... :) yapacak birşey yok..

55 $ mi arkadaşımın 800 $ gitti yat kalk valla ne diyim işte googlenin sonu yakın soyleyim 1 senesi var yakında görür attıklarını toplarlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi